logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 103 m², Novostavba ID: 1868585

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Dunajská
Úžitková plocha: 103 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 28.10.2020
103 m2
1 300 € mesačne

2 a 1/2 izbový byt v centre s parkingom a terasou / 1 and a half bedroom flat with parking and terrace in the center - Dunajska

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Prenajmeme 2 a 1/2 izbový byt s terasou a parkingom v podz. garáži v kvalitnej novostavbe v centre Bratislavy na Dunajskej ulici. Byt je zariadený a pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, pracovne, spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, vstupnej chodby a veľkej terasy. Kuchyňa je kompletne vybavená zabudovanými spotrebičmi, v chodbe aj v spálni je roll-door. V byte je klimatizácia. Terasa a spálňa sú orientovaná do tichého dvora. K bytu patrí pivnica a parkovacie miesto v podz. garáži, príp. po dohode možno prenajať aj ďalšie miesto. Výmera 78m2+terasa 25m2 + pivnica. 5./7.posch. s výťahom. K dispozícií od 10/2020.

3 room apartment with spacious terrace and underground parking in a new house in the city center on Dunajska st. for rent. The apartment has living room connected with kitchen and dinning room, study (smaller room), bedroom, bathroom with toilet, separate WC, entrance hallway and a spacious terrace. The kitchen is fully equipped with built-in appliances, in the hallway and in the bedroom there is a sliding door wardrobe. Air-conditioning available. The apartment is furnished. The terrace and the bedroom are oriented to the quiet backyard. There is storage and parking space belonging to the apartment. In case of need additional parking available for rent. Area 78sqm+25sqm terrace + storage space. 5th floor out of 7 with lift. Available since 10/2020.

Cena/Price: 1.300,- EUR /vr.1 parkingu/ncl. one parking/month + náklady/utilities

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 103 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Garážové státie
Poschodie 5

Kontaktné údaje

agreal.sk, spol. s r.o.

Ing. Andrej Zelenay

zobraziť telefón