logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Jelka, 1334 m² ID: 1868442

Lokalita: Jelka
Ulica: Vŕbová
Výmera pozemku: 1334 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.10.2020
0 m2
50 000 €

PREDAJ stavebného pozemku 1334 m2 so starším rodinným domom, Jelka, všetky IS

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1334 m2 v obci Jelka. Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom s menšou hospodárskou bodovou, ktoré sú vhodné na komplexnú rekonštrukciu alebo zbúranie. Pozemok sa nachádza v centre obce v tichej uličke, kde okolité rodinné domy sú už zrekonštuované.

VYUŽITIE podľa UPI: bývanie v rodinných domoch, základná občianska vybavenosť (služby, maloobchodné prevádzky). Koeficient zastavanosti: 30%

ROZMERY POZEMKU (približné): šírka 12m, dĺžka 112 m

IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia

LOKALITA: Obec Jelka je od Senca vzdialená 14 km a od Galanty 20 km. Obec poskytuje svojim občanom kompletnú občiansku vybavenosť - MŠ, ZŠ, ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským, zravotnícke zariadenie (všeobecný lekár, detský lekár, gynekológ, zubár, lekáreň), potraviny, kaviarne, reštaurácie, služby (autoservis, kaderníctvo, kozmetické služby a pod.). V okolí Jelky je dosatok zaujímavých miest vhodných na prechádzky, či športové vyžitie, napr. Vodný kolový mlyn na brehu Malého Dunaja, golfový areál Green Resort Hrubá Borša, Oáza sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji, Slnečné jazerá v Senci.

Pre viac otázok kontaktujte makléra ponuky.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

Stavby umiestnené na pozemku nedisponujú energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 334 m2

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Klačanová Zuzana

zobraziť telefón