logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Bratislava-Petržalka, 36 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1867585

Lokalita: Bratislava-Petržalka
Ulica: Rovniankova
Úžitková plocha: 36 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2020
36 m2
105 000 €

1-izbový byt na Rovniankovej ul., Bratislava - Petržalka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj byty Bratislava-Petržalka, 


krásny slnečný 1-izbový byt na Rovniankovej ul., Bratislava - Petržalka.
Obytná plocha je 36m2, k bytu prislúcha aj pivnica. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome na 4. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Boli menené ističe, rozvodová skriňa, nové bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, obklady v kúpeľni, nová vstavaná skriňa, plastové okná. Dispozične byt tvorí vstupná chodba, kuchyňa, izba a kúpeľňa s WC. Byt sa predáva zariadený spolu so spotrebičmi ako el. sporák, práčka, chladnička. Byt je obratom k dispozícii. TREBA VIDIEŤ !

Perfektná lokalita. Priamo pred vchodom sa nachádza park na ktorý je výhľad z okien. V bezprostrednej blízkosti bytu je Kaufland a zastávka MHD. Lokalita ponúka dobrú a rýchlu dostupnosť do mesta ale aj na hlavnú stanicu, autobusovú stanicu či letisko.

Výška prevádzkových nákladov je 125 EUR/mesiac pre dve osoby. V tejto sume sú okrem bežnej údržby budovy zahrnuté aj náklady na kúrenie, vodu a teplú úžitkovú vodu. Pravidelne však chodí preplatok, jedná sa o stredový byt a teda náklady na kúrenie sú minimálne. Bezproblémové parkovanie v okolí.


V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk


Cena 105 000 €


PROVÍZIA PRE RK: 2000,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 36 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 4

Kontaktné údaje

Omnireal

Omnireal 9

zobraziť telefón