logo reality.sme.sk

Kancelárie, Žilina, 406 m², Novostavba ID: 1867192

Lokalita: Žilina
Ulica: Hollého
Úžitková plocha: 406 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 27.10.2020
406 m2
Cena na vyžiadanie

406 m2 - 2.NP - Moderné kancelárske priestory Hollého 6 /H

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Administratívna budova na Hollého ulici sa stane výraznou tvárou danej lokality. Táto novostavba, ktorá vzniká na pozemku starej schátranej budovy vyrastie do výšky piatich podlaží a ponúkne prispôsobiteľné moderné kancelárske priestory. Táto moderná budova v urbanistickom štýle disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice. Dokončenie stavby je plánované v máji 2020.

Projekt Hollého 6 je lokalizovaný na ulici Hollého v centre mesta Žilina, 300 m od námestia Andreja Hlinku a obchodného centra Mirage. Do 10 minút pešou chôdzou sa nachádzajú mestské administratívne budovy, nákupné a historické centrum, autobusová a železničná stanica a tri najvyhľadávanejšie hotely.

Administratívna budova Hollého 6 je novostavbou s piatmi podlažiami. Ponúka moderné “open space” kancelárske priestory prispôsobiteľné podľa potrieb zákazníka.

Táto moderná budova v urbanistickom štýle disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice.

Do štandardnej výbavy budovy patrí napríklad zabezpečenie bezpečnostným systémom, moderný výťah a klimatizácia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 406 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Reinoo a.s.

Reinoo Žilina

zobraziť telefón