logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Uhrovec, 85 m², Novostavba ID: 1867141

Lokalita: Uhrovec
Ulica: Uhrovec
Zastavaná plocha: 112 m2
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2020
85 m2
115 000 €

Novostavba moderného, nízkoenergetického rodinného domu - Bungalov 1 v projekte pod Striebornicou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovec. obklopenej príjemnou prírodnou scenériou. vytváranou pohorím Strážovských vrchov. Je zasadený do prostredia medzi miestnym vodným tokom a rekreačným areálom Striebornica vybaveným náučným chodníkom. oddychovými zónami. chatovou osadou ... Prostredie ponúka krásne výhľady. možnosti trávenia voľného času cyklistikou. turistikou a spoznávaním okolia.

Obec Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár. lekáreň. obchod. večierka. zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti sú k dispozícii multifunkčné ihriská pre najmenších. ako aj pre väčšie deti.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce. na rovinatej a slnečnej parcele. Bude vybavená kompletnou infraštruktúrou – nové cesty. osvetlenie. chodníky. ako aj prípojky na všetky siete – el. energia. vodovod. plyn a kanalizácia vyústená do centrálnej čističky odpadových vôd. Bonusom bude rozvod optickej siete s internetom a Magio televíziou. Projekt bude budovaný postupne v troch etapách. pričom prvá etapa ponúka stavebné pozemky a v ďalších etapách budú k dispozícii novostavby rodinných domov z výberu v našej ponuke.

Bungalov č. 1 je prízemný rodinný dom projektovaný s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. Pozemky pre jeho výstavbu sú obdĺžnikového tvaru s možnosťou umiestnenia parkovania v jeho prednej časti.

Jeho obytné. prízemné podlažie pozostáva zo zádveria. centrálnej chodby. troch svetlých samostatných izieb. pomerne veľkej rodinnej kúpeľne. samostatného WC. technickej miestnosti a haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. V hale je možnosť umiestnenia krbu ( komín k dispozícii ) a je vybavená veľkými francúzskymi dverami so vstupom na slnečnú terasu. Dom je kompletne zateplený. vybavený modernými oknami s izolačným trojsklom a vykurovanie je ze zabezpečené úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). prípadne modernou technológiou vykurovania tepelným čerpadlom ( doplatok len 6.000 EUR + možnosť vybavenia dotácie). Vyváženej teplote a úspore bude pomáhať rekuperačná jednotka. Rodinný dom je kompletne zateplený ( podlahy. obvodový plášť 20 cm polystyrén. stropy 30 cm minerálna vlna ). Dom bude odovzdaný v ponukovej cene takmer dokončený. chýbať bude položiť podlahy a interiérové dvere. obložiť a namontovať sanitu v kúpeľni a WC. osadiť kuchynskú linku...

Zastavaná plocha Bungalovu č. 1 je 112.6 m2. z toho úžitková plocha tvorí 84.7 m2.

Viac na https://www.realiss.sk/podstriebornicou/ponuka-domov

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

zobraziť telefón