logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Zvolen, 320 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1867102

Lokalita: Zvolen
Ulica: J. C. Hronského
Zastavaná plocha: 206 m2
Výmera pozemku: 206 m2
Úžitková plocha: 320 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2020
320 m2
250 000 €

Budova v centre mesta Zvolen, J.C. Hronského na PREDAJ alebo prenájom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Budova rekonštruovaná v centre mesta Zvolen na PREDAJ (alebo prenájom). Teraz za zníženú vynikajúcu cenu 250.000€. Nehnuteľnosť je vhodná pre podnikateľské alebo firemné účely. Táto 3 podlažná budova s úžitkovou plochou 320m2 sa nachádza v centra mesta Zvolen na Ulici J.C. Hronského.

Objekt prešiel komplexnou rekonštrukciou (hodnota rekonštrukcie cca 450.000€) - výmena okien a dverí, výmena stropu medzi prízemím a 1.poschodím, podlahové kúrenie na prízemí a prvom poschodí, výmena kúrenia na druhom poschodí, výmena plynového kotla, kompletná rekonštrukcia elektrických rozvodov, výmena sanity a batérií na vode, čiastočná rekonštrukcia rozvodov vody, oprava strechy, nová fasáda, čiastočné zateplenie stien, nové podlahy a stropy. Má vlastnú kotolňu (plynovú) a je napojená na všetky inžinierske siete. Parkovanie: verejné pred objektom. V blízkosti budovy sa nachádzajú obchody, obchodný dom, banky, pošta, nemocnica, čerpacia stanica, hotely, malá vlaková stanica, Technická univerzita. Nehnuteľnosť sa predáva za takto lukratívnu cenu z dôvodu iných investičných zámerov majiteľa a ukončenie jeho podnikateľskej aktivity v týchto priestoroch, nie je pre neho naďalej potrebná. Nehnuteľnosť je vhodná pre podnikateľské alebo firemné účely.

1. podlažie obchodné priestory (120m2), sociálne zariadenia(40m2)
2. podlažie obchodné priestory (150m2), sociálne zariadenia(20m2)
3. podlažie (podkrovie) kancelárske priestory, sociálne zariadenie a skladové priestory(20m2)

V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Predáme aj vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme vám pri príprave nehnuteľnosti na predaj a prenájom. Zabezpečíme pre vás vypracovanie profesionálnych kúpnych a nájomných zmlúv, zabezpečíme znalecký posudok, vybavíme kataster, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme pre vás statický posudok a znalecký posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti, právne poradenstvo. Viac info na 0905 285 610 alebo mail: krahulec@akmkapital.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 320 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

AKM Kapital, s.r.o.

Ladislav Krahulec

zobraziť telefón