logo reality.sme.sk

Kancelárie, Bratislava-Dúbravka, 137 m², Novostavba ID: 1867052

Lokalita: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Žatevná
Úžitková plocha: 137 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2020
137 m2
184 500 €

AXIS REAL:: Predaj kancelársky priestor, BA IV.Dúbravka, ulica Žatevná

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KANCELÁRSKE PRIESTORY v Bratislave IV. Dúbravka na ulici Žatevná. Uvedený priestor má celkovú plochu 131,66 m2 plus 6 m2 a nachádza sa na zvýšenom prízemí tehlového bytového domu. K ponúkanému priestoru je možné dokúpiť dve garáže z mechanickou bránou v suteréne bytového domu v cene 18000,- eur za jednu garáž. Kancelárie sú orientované na východ a západ.

STAV PRIESTORU:
V súčasnosti je v tomto priestore päť kancelárií, vstupná chodba, kuchynka v spoločnom vstupnom priestore a dve WC, malý sklad. Priestor je zabezpečený alarmom. V jednotlivých miestnostiach je klimatizácia, zabudované reproduktory, internetové zásuvky a vertikálne žalúzie. Bytový dom bol postavený v roku 2002, je zateplený, vchod na čip. Do priestoru garáže sa dá dostať aj výťahom. Na západnej strane má bytový dom oplotený pozemok s parkovou úpravou a sem je orientovaný i balkón. Na terase bytového domu je kaviareň Biely kocúr.

LOKALITA:
Veľmi tichá lokalita v blízkosti rodinných domov starej Dúbravky, pri miestnom úrade. Kompletná občianska vybavenosť, Obchodné stredisko Saratov, Billa, Lidl, škola, škôlka, Britská škola, multifunkčné ihrisko "Pekníkova". Zastávka autobusu 100 m, električka pešo 5 minút. Pobyt v prírode v neďalekom lese smerom na Devínsku Kobylu.

/ PREDAJ / KANCELÁRSKY PRIESTOR / BRATISLAVA IV. DÚBRAVKA / ULICA ŽATEVNÁ / BALKÓN / DVE GARÁŽE /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 137 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Axis real, spol. s r.o.

Ing. Radovan Štěpánek

zobraziť telefón