logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Moravany nad Váhom, 380 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1867007

Lokalita: Moravany nad Váhom
Ulica: Jarná
Zastavaná plocha: 160 m2
Výmera pozemku: 1702 m2
Úžitková plocha: 380 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.08.2020
380 m2
345 000 €

MORAVANY nad VÁHOM - predaj 2-generačného RD, veľký pozemok a bazén

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Veľký 2-generačný samostatne stojaci rodinný dom sa nachádza v centrálnej časti obce Moravany nad Váhom v tichej bočnej ulici na veľkom pozemku s parkovou úpravou.
Dom pozostáva z dvoch oddelených bytových jednotiek so samostatnými vstupmi (možnosť využitia na bývanie, resp. kombináciu bývania a podnikania).
Byt na prízemí o celkovej výmere cca 157 m2 pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, komory, chodby, predsiene a spoločnej kúpeľne s toaletou (možnosť priameho vetrania).
Byt na poschodí o celkovej výmere cca 163 m2 pozostáva z obývacej izby s veľkoryso riešeným stropom s priamym vstupom do zimnej záhrady a na loggiu, 3 spální - každá so vstupom na loggiu, kuchyne so vstupom na loggiu a s komorou (nová rohová kuchynská linka zn. Sykora), chodby, kúpeľne a toalety (oba priestory možno priamo vetrať).
V podkroví sú k dispozícii ďalšie 2 miestnosti.

Dom je čiastočne podpivničený - v suteréne sa nachádza technické zázemie pre oba byty - spoločná kotolňa (plynový kotol), sklad s dielňou.
Na pozemku je k dispozícii veľký zastrešený bazén (rozmery 10 x 6 m), garáž, letná kuchyňa, dielňa s úložným priestorom pre záhradný nábytok a náradie.

Pozemok má parkovú úpravu, jeho celková výmera je 1702 m2. Zadnú časť pozemku možno o výmere 700 m2 odčleniť a využiť na stavbu rodinného domu.

Z rodinného domu je Kúpeľný ostrov v Piešťanoch dostupný pešo za cca 15 min.

Dom je kúpou voľný.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 702 m2
Úžitková plocha 380 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.

Ing. Andrea Marcinová

zobraziť telefón