logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kľačany, 152 m², Pôvodný stav ID: 1866845

Lokalita: Kľačany
Výmera pozemku: 521 m2
Úžitková plocha: 152 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2020
152 m2
172 000 €

Exkluzívne PNORF – 4i RD, 152 m2, 521 m2, kompl. rekonštrukcia, garáž, altánok, bazén, Kľačany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednopodlažný, 4i rodinný dom so sedlovou strechou, garážou, zastrešeným vchodom, altánkom, bazénom nachádzajúci sa v tichej časti centra obce Kľačany, len pár minút od Hlohovca.

Dispozícia nehnuteľnosti: vstupná hala, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a plyn. kotlom, hosťovská toaleta, kuchyňa s jedálňou a komorou, obývacia izba, 3x nepriechodné spálne a podkrovie, ktoré je celé prechodné a slúži ako úložný priestor. Dom je orientovaný zo severu na juh a je napojený na všetky inžinierske siete. Pozemok vo výmere 521 m2 je mierne svahovitý, vzdušný, otvorený a poskytuje stavbe celodenný slnečný svit. V záhrade sa nachádza bazén s tepelným čerpadlom a drevený altánok. Nehnuteľnosť je pripojená na bezpečnostný systém, má vyhotovenú predprípravu na el. ovládanie vstupnej brány a predáva sa s kompletným zariadením a vybavením.

Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec – 4 min., D1 – 10 min., R1 – 12 min. a Nitra – 20 min. V obci sa okrem autobusovej zastávky nachádza aj jej ekologická alternatíva v podobe železničnej prepravy na trati Leopoldov – Nitra.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 521 m2
Úžitková plocha 152 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón