logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Dolné Trhovište, 58 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1866841

Lokalita: Dolné Trhovište
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 58 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.10.2020
58 m2
52 000 €

Rezervované/Exkluzívne PNORF – 3i byt, 58 m2, 2x pivnica, garáž, záhrada, D. Trhovište

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj 3i byt, 58 m2, 2. p., s 2x pivnicou, garážou a záhradkou za byt. domom v obci Dolné Trhovište len 12 km od Hlohovca.

Aktuálne byt prechádza rekonštrukciou: plastové okná, rozvody sietí, odstránenie pôvodného vybavenia a je pripravený na finálne dokončenie podľa predstáv nového vlastníka. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler a vykurovanie prostredníctvom liatinových radiátorov sa realizuje nezávisle vlastným plynovým kotlom v suteréne byt. domu. Orientácia bytovej jednotky: spálne sú JV orientácie, tretia izba je orientovaná na južnú stranu a kuchyňa je západnej orientácie. Byt. dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a zateplením a jeho okolie revitalizáciou.

Záhrada, ktorá je v užívaní vlastníkov bytu, je rozdelená na dve časti. V prednej sa nachádza terasa zo zámkovej dlažby určená na posedenie a grilovanie. Zadná časť je úžitková, s ovocnými stromami a plochou na pestovanie poľnohosp. plodín. Byt je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 58 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón