logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Siladice, 835 m², Pôvodný stav ID: 1866839

Lokalita: Siladice
Výmera pozemku: 835 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.11.2020
0 m2
56 780 €

Exkluzívne PNORF – stav. pozemok, 835 m2, 68,-€/m2, Váh, Siladice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce pri hrádzi oddeľujúcej Váh od Siladíc. Rovinatá parcela v tvare trojuholníka je prístupná po celej dĺžke oboch strán, s jedným priamym susedom, s novou asfaltovou cestou a pouličným osvetlením. IS: el. sieť na pozemku, rozvody obecnej vody a plynu sa nachádzajú pred pozemkom. Pozemok je možné kúpiť s projektom rodinného domu so stav. povolením.

Nehnuteľnosť sa nachádza v peknom prírodnom prostredí povodia rieky Váh, hrádze a veľkej trávnatej plochy s obecným ihriskom. Dostupnosť parcely autom: 15 min. - D1, Sereď, Hlohovec a Trnava. Možnosť začatia okamžitej výstavby domu.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 835 m2

Kontaktné údaje

JUDr. Branislav Fázik, Pnorf-real estate

JUDr. Branislav Fázik

zobraziť telefón