logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Štvrtok na Ostrove, 210 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1866771

Lokalita: Štvrtok na Ostrove
Ulica: Štvrtok na Ostrove
Zastavaná plocha: 70 m2
Pivničná plocha: 70 m2
Výmera pozemku: 811 m2
Úžitková plocha: 210 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.10.2020
210 m2
153 990 €

Predaj 4izb. 2 podlažného RD v Štvrtku na Ostrove, postavený na pozemku veľkosti 8,11á

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RK RealityDS ponúka na predaj 4izb. dvojpodlažný rodinný dom, s plochou strechou, nachádzajúci sa v tichom prostredí na 8,11á pozemku v obci Štvrtok na Ostrove, na križovatke medzi Bratislavou (20km), Dunajskou Stredou (25km), Sencom (20km) a Šamorínom.

VÝHODOU tejto ponuky je, že je rodinný dom neobývaný, kúpou ihneď voľný a nový majiteľ si ho vie upraviť podľa vlastných predstáv a možností!!!

Dom sa predáva čiastočne zariadený, v dobrom technickom stave, priebežne udržiavaný. V celom dome sú pôvodné drevené okná, vonkajšie rolety, dlažba v kúpeľni, WC a v kuchyni a v izbách a na chodbách lino - betón. Pred domom je lavička na posedenie. Vstup na pozemok kovanou bránou, pozemok je oplotený. Parkovanie je možné v garáži, pred domom alebo je možnosť zaparkovať vo dvore.

Dom bol postavený v roku 1975, kolaudovaný v roku 1976. Dom je celý podpivničený. Zastavaná plocha domu 70m2, úžitková plocha 210m2. Postavený z tehly, kváder, strecha je zaizolovaná. Strop je zateplený 10cm polystyrénom a okná sú drevené pôvodné. Mesačné náklady 153 990 €.

Na pozemku je udržiavaný trávnik, v zadnej časti pozemku sa nachádza vedľajšia hospodárska budova, ktorá je postavená z tehál v rozmere 3,5x16m a je rozdelená na 5 miestností. V jednej je predpríprava na letnú kuchyňu ( voda, eletrina). V ostatných miestnostiach je len elektrina. Cez celú hospodársku budovu je povala. Nachádza sa tam pivnica v rozmere 3x3m.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU:
Zo zadnej časti rodinného domu je zastrešený altánok, kde je pritiahnutá aj voda aj elektrina.

I.PP: rodinný dom je celý podpivničený, v pivnici sú 4 miestnosti ( skladovanie dreva, kotolňa, úložný priestor a miestnosť s montážnou jamou (3x1m), schodište s detským zámkom

I.NP: zádverie, predsieň, samostatná WC, chodba, kuchyňa ( kuchynská linka, jedálenský stôl s posedením, sporák, chladnička), špajza, veľká obývacia izba s balkónom,

II.NP: chodba so vstupom na vonkajší priestranný balkón, 3 samostatné izby, jedna s balkónom, kúpeľňa (vaňa, práčka) s toaletou.

IS: 220/380V, nočná elektrina, plynový kotol, kotol na tuhé palivo, kúrenie kotlom na drevo, vlastná voda, dom je napojený na verejnú kanalizáciu, v celom dome radiátory, internet, SAT TV. V dome bolo zriadené aj vyvložkovanie komína pre plyn.

OBEC Štvrtok na Ostrove je dedinka s cca 1700 obyvateľmi, kde je vybudovaná všetka občianska vybavenosť.

Kompletný právny servis, s porovnaním bánk s riešením najvýhodnejšieho úveru pre klienta certifikovaným hypotekárnym poradcom v cene nehnuteľnosti.Hypo- úver možný, kontakt M. Szerencsésová 0948 020 038

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 811 m2
Úžitková plocha 210 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RealityDS s.r.o.

Monika Szerencsésová

zobraziť telefón