logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lúčnica nad Žitavou, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1866688

Lokalita: Lúčnica nad Žitavou
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 800 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.10.2020
1 m2
104 900 €

4-izbový dom, Lúčnica nad Žitavou, čiast. rekonštrukcia, pozemok 800m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Aj Vy si v poslednom čase stále viac uvedomujete výhody bývania v rodinnom dome a rozhodli ste sa pre kúpu domu? Ideálne niekde mimo hlavnej cesty, s čo najmenšou frekvenciou osobnej dopravy? Máte radi veľké presvetlené priestory? Možno práve tento dom z našej ponuky bude ten Váš vysnívaný.

Predáme priestranný dom v obci Lúčnica nad Žitavou, okres Nitra. Trojpodlažný dom postavený okolo roku 1975 prešiel v roku 2019 výraznou vonkajšou rekonštrukciou. V rámci nej boli vymenené všetky okná a vchodové dvere do domu, dom bol zateplený a dostal novú silikátovú fasádu v bielo – antracitovej farbe, nové ríny a zvody, nová keramická dlažba na vstupnom schodišti a priestrannej lodžii na poschodí. V dome boli vymenené nové ističe elektriky.

V rámci vnútornej rekonštrukcie boli urobené plávajúce podlahy, steny domu, radiátory a kovové zárubne interiérových dverí sú vymaľované bielym náterom. Kúpeľňa, WC a podlaha v chodbe čaká na vkus nového majiteľa, pôvodné obklady, dlažby a sanitárne zariadenia sú už odstránené.

Inžinierske siete zavedené v dome sú elektrika 220/380V, plyn. Obecná voda, kanalizácia a optický internet je pred pozemkom. Na pozemku je vlastná studňa, odkanalizovanie do žumpy. Vykurovanie je ústredné na plyn, na všetkých radiátoroch sú nové termostatické hlavice.

Dom má 2 vchody. Dispozičné riešenie je nasledovné - prízemie –chodba so schodišťom, veľká presvetlená izba / 27,7 m2/, kuchyňa/ 15 m2/, príručná špajza / 5m2/, samostatné WC. Na poschodie vedie schodisko. Dispozičné riešenie poschodia je nasledovné -chodba, 3 izby /19, 13, 13 m2/, kúpeľňa. Z chodby je východ na priestrannú lodžiu orientovanú na juhovýchod.. Dom je celopodpivničený. Suterén je technickým a skladovým podlažím. Do pivnice je vchod schodišťom z prízemia domu.
Celková rozloha rovinatého oploteného pozemku je 800 m2 /rozmery cca 18x 44 m/. Na takto veľkom pozemku si pohodlne umiestnite bazén, sad, okrasnú alebo úžitkovú záhradu.

Samostatne stojaci svetlý dom je postavený v ,,slepej,, ulici v pokojnej časti obce a svojou rozlohou je vhodný pre viacpočetnú rodinu.
Nehnuteľnosť je bez tiarch, kúpou voľná. Obec Lúčnica nad Žitavou je vzdialená 5 km od mesta Vráble, 22 km od okresného mesta Nitra a 17 km od termálneho kúpaliska Podhájska. V obci je pošta, materská škola, potraviny, prírodný amfiteáter, park, studnička, autoservis, záhradné centrum, stavebniny, športový areál, strelnica. Blízke mesto Vráble má kompletnú občiansku vybavenosť s dostatkom študijných aj pracovných možností. Dobré dopravné spojenie / autobusové, vlakové / do okolitých miest Vráble, Nitra, Zlaté Moravce, Šurany.

Ak hľadáte priestranný dom v pokojnej lokalite, tak táto ponuka je práve pre Vás. Viac informácií sa dozviete na tel. čísle 0905 515 603 alebo píšte na golhova@flem.sk.
Všetky naše ponuky nájdete na flem.sk alebo na FB: FLEM, sro - predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 800 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

FLEM, s.r.o.

Janka Golhová

zobraziť telefón