logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bojnice, 127 m², Novostavba ID: 1865805

Lokalita: Bojnice
Ulica: Školská
Pivničná plocha: 3 m2
Úžitková plocha: 127 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 26.10.2020
127 m2
635 € mesačne

MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU ul. ŠKOLSKÁ BOJNICE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte dlhodobé alebo dočasné bývanie v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom?

Vaša Realitná ponúka na prenájom priestranný trojizbový byt v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom na ulici Školská v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti.

LOKALITA: bytového domu ponúka príjemné bývanie v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti /škola, škôlka, detské ihrisko, LIDL, mestský park, nemocnica…/

BYTOVÝ DOM: bol dokončený v októbri v roku 2020, čo pre obyvateľov zabezpečuje najnovší štandard a s ním súvisiace použitie kvalitných materiálov a funkčných technológií. Samozrejmosťou je nadštandardná tepelná izolácia, ktorá zlepšuje komfort bývania a zároveň šetrí náklady na kúrenie alebo v lete na chladenie. Dom je monitorovaný kamerovým systémom a do areálu sa vstupuje cez elektrickú rampu, ktorá sa otvára mobilným telefónom, čím sa automaticky zlepšuje bezpečnosť.

BYT: tvorí plávajúca podlaha v modernom odtieni DUB, vkusné interiérové dvere, sanita ako sprchovací kút, WC s umývadlom, kvalitné talianske obklady a dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi na mieru, vstavané skrine. Samozrejmosťou je prístup na internet. K bytu patria 2 parkovacie miesta a pivnica v suteréne. Orientácia bytu je do južnej svetovej strany s výstupom na terasu, ktorá ponúka výhľad na okolie.

VÝHODY:

TOP LOKALITA

MODERNÝ

PRESVETLENÝ

BALKÓN

VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO

UPRATOVANIE SPOLOČNÝCH PRIESTOROV V CENE NÁJMU

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT:

B05 je 635€ + 125€ energie

PODMIENKY NÁJMU: KAUCIA VO VÝŠKE 2 MESAČNÝCH NÁJOMNÝCH + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÉ VŽDY K 20. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 127 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Poschodie 3

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón