logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Nižná Kamenica, 1653 m² ID: 1865548

Lokalita: Nižná Kamenica
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 1653 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 26.10.2020
0 m2
74 000 €

Veľký stavebný pozemok (1653 m2) / Nižná Kamenica / Košice - okolie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť PARTNERS REAL Vám ponúka na predaj veľký, rovinatý stavebný pozemok o výmere 1653 m2, situovaný v novovybudovanej pokojnej lokalite Meneš – obec Nižná Kamenica.

Vďaka jeho veľkej výmere Vám tento pozemok ponúka bohaté využitie, kde okrem výstavby svojho vysnivaného domu sa môžete venovať aj mnohým ďalším aktivitám, ako je záhradkárčenie, pestovanie ovocia, zeleniny, vybudovaniu vlastného ihriska a mnoho ďalšieho. Rozmery pozemku sú cca 80x20 m. V tejto lokalite vládne veľmi pokojná, pohodová a priateľská atmosféra, čo je v dnešnom svete k nezaplateniu. Orientácia pozemku je na S a J. Dostanete sa naňho pohodlne po asfaltovej ceste. Z inžinierskych sieti sa v danej lokalite nachádza len elektrina. Elektrickú prípojku máte už zavedenú priamo pred pozemkom.

Obec Nižná Kamenica sa nachádza cca 19 km od Košíc, kde cesta autom Vám zaberie len 15 minút. Táto obec má veľmi dobru občiansku vybavenosť, nachádzajú sa tu potraviny, materská škôlka, základná škola, …

Cena nehnuteľnosti je 74.000,- € (vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti pri financovaní hotovosťou).

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 653 m2

Kontaktné údaje

PARTNERS REAL s.r.o.

Ing. Marek Vološinyi

zobraziť telefón