logo reality.sme.sk

Iné, Banská Bystrica, 150 m², Pôvodný stav ID: 1865393

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Bellušova
Zastavaná plocha: 160 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 25.10.2020
150 m2
4 € m2/mesačne

PRENÁJOM: OBCHODNO-SKLADOVÉ PRIESTORY 150m2, BANSKÁ BYSTRICA-UHLISKO

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

OBCHODNO-SKLADOVÉ PRIESTORY BLÍZKO CENTRA SO SÚKROMNÝM PARKOVANÍM.

Chcete podnikať v Banskej Bystrici alebo hľadáte väčšie priestory pre Váš biznis? Hľadáte obchodné/skladové priestory na frekventovanom mieste v dostupnosti centra mesta? Ak áno, toto je exkluzívna ponuka pre Vás.

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom obchodno-skladové priestory v Banskej Bystrici, na Bellušovej ulici (mestská časť Uhlisko), neďaleko autobusovej stanice (OC Terminal). Budova v ktorej sa ponúkané priestory nachádzajú je ideálne situovaná pri križovatke (smer Horná Mičiná), pár minút od centra mesta.

Úžitková plocha ponúkaných priestorov pozostávajúcich z troch prepojených miestností je 150 m2. Súčasťou priestorov sú dámske a pánske toalety ako aj jedna toaleta určená pre ľudí odkázaných na invalidný vozík. Priestory majú samostatný bezbariérový vstup rovno od chodníka. V dispozícii je aj vstup zadným traktom budovy s možnosťou využitia výťahu na prepravu tovaru. Bonusom sú súkromné parkovacie plochy pre zákazníkov, ktoré bude mať budúci nájomca v dispozícii.

Priestory sa nachádzajú v suteréne polyfunkčného objektu. Stav ponúkaných priestorov je pôvodný, no v dobrom technickom stave.
Exteriér budovy je kompletne zrekonštruovaný - nová fasáda, okná, dvere, zámková dlažba. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je ústredné plynové.

Budova je verejnosti dobre známa, nakoľko v nej desaťročia pôsobí obľúbené pohostinstvo „Kazačok“ (Žlté piesky).

V prípade záujmu, možnosť odkúpenia celej budovy.

Cena prenájmu je len 4 eur/m2,-vrátane DPH/mesiac + energie.

TREBA VIDIEŤ!

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Černáková Monika

zobraziť telefón