logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kvetoslavov, 224 m², Novostavba ID: 1865336

Lokalita: Kvetoslavov
Ulica: Konvalinková
Zastavaná plocha: 223 m2
Výmera pozemku: 840 m2
Úžitková plocha: 224 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.10.2020
224 m2
345 000 €

PREDAJ – nadštandardný rodinný dom s veľkým pozemkom, Kvetoslavov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj, veľkoryso riešený rodinný dom so 4 spálňami a 3 kúpeľňami na Konvalinkovej ulici v Kvetoslavove. Rodinný dom stojí na pozemku o rozlohe 840 m2. Zastavaná plocha je 223 m2, dom má 2 nadzemné podlažia a jeho celková úžitková plocha je až 224 m2 (1.NP – 171,5 m2, 2.NP – 52,5 m2). Bol kolaudovaný v roku 2015.

Kvetoslavov je dynamicky sa rozvíjajúca obec s viac ako 1600 obyvateľmi s dobrou dostupnosťou do Bratislavy po novovybudovanej ceste R7, ale tiež vlakom. V obci sa nachádza materská i základná škola a tiež ďalšia základná občianska vybavenosť ako potraviny, pošta a pod.. Iba ca. 5 minút autom je vzdialený Šamorín, kde je kompletná občianska vybavenosť navyše s možnosťami na rekreáciu a odpočinok popri rieke Dunaj.

Dispozične je rodinný dom veľmi dobre riešený. Rozsiahla denná časť tvorená obývacou izbou a kuchyňou s jedálňou je centrálnym prvkom prepojeným so slnečnou terasou. Nočná časť je rozdelená do troch častí domu rozumne rozmiestnených okolo centrálnej dennej časti. Na spodnom podlaží sa nachádzajú 2 spálne pre deti pričom každá má vlastný šatník. Medzi spálňami je kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvoma umývadlami a samostatné WC. Extra hosťovská spálňa je v oddelenej časti domu a prislúcha k nej vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Hlavná spálňa je na 2.podlaží a je vybavená šatníkom aj kúpeľňou so sprchovým kútom, dvoma umývadlami a WC. Filtrom medzi dennou časťou a rodičovskou spálňou je otvorený priestor využiteľný ako pracovňa, čitáreň alebo oddychová miestnosť. Dom navyše obsahuje ďalšie príslušenstvo v podobe praktickej komory na potraviny (pri kuchyni), technickej miestnosti, skladu a veľkého šatníka dostupného zo vstupnej haly.

Rodinný dom je postavený zo systému YTONG a zateplený pre maximálny komfort a nižšie náklady. Má šikmú strechu, stropy sú riešené ako sadrokartónové s výnimkou dvojpodlažnej časti kde je montovaný strop. Všade sú riešené s výklenkami pre skryté garniže. Vykurovanie je podlahové (regulovateľné v hlavných miestnostiach) + rebríkové radiátory v kúpeľniach. Dom má vlastný plynový kotol a 120L zásobník na TÚV. Centrálna časť je klimatizovaná, v zime dokonca s možnosťou dokúrenia priestoru.
V dome sa navyše nachádza centrálny vysávač HUSKY, vďaka ktorému pohodlne upracete celý dom. O bezpečnosť sa postará zabezpečovací systém s kamerami ovládateľný aj cez mobilný telefón. Internetové pripojenie je zabezpečené prostredníctvom optického kábla.

Okrem domu Vám radosť bude robiť aj veľká zelená záhrada s automatickou závlahou trávnika a kvapôčkovou závlahou záhonov, z ktorých jeden zvýšený je vybavený príjemným vodopádom. Na záhrade je menší murovaný záhradný domček na náradie.

Parkovanie pre 2 autá je riešené priamo na pozemku. Súčasťou je elektrická brána na diaľkové ovládanie a tiež je vybudovaná príprava pre prístrešok na parkovanie.

Cena rodinného domu vrátane vstavaného vybavenia a technológií je 345 000 EUR.

V prípade otázok ma prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu: matej.jelinek@atrios.sk alebo na čísle 0918 245 445

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 840 m2
Úžitková plocha 224 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ATRIOS real estate s.r.o.

Matej Jelínek

zobraziť telefón