logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Sever, 203 m², Pôvodný stav ID: 1865179

Lokalita: Košice-Sever
Ulica: kc-044-202
Úžitková plocha: 203 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 25.10.2020
203 m2
Cena dohodou

DOMIOS | prenájom klimat. kancel. celku (202,92 m2, open space, kuch., WC, výťah, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske priestory v modernizovanej administratívnej budove v severnej časti mesta s vynikajúcou komunikačnou dostupnosťou. Budova prešla pred rokmi čiastočnou modernizáciou. Celý objekt má plastové okná. Na prenájom sú jednotlivé kancelárie, kancelárske celky pozostávajúce z 2 až 4 kancelárií ako aj veľké (nad 200,00 m2) klimatizované open space priestory. V celej budove je štruktúrovaná kabeláž. Časť priestorov je klimatizovaných, časť je bez klimatizácie. Budova má 2 výťahy a vlastnú studňu. Pri budove je vlastné parkovisko a garáže. V bezprostrednej blízkosti budovy je zastávka MHD (autobusy aj električky). V dosahu sú rozsiahle možnosti stravovania aj bezplatného parkovania.

Ponúkaný priestor je priestor typu open space s výmerou 202,92 m2. Priestor má plastové okná, klimatizáciu, záťažové kancelárske koberce, dostatočné osvetlenie, optické pripojenie k sieti a wifi. Priestor je v prípade potreby po dohode možné dispozične členiť na menšie priestory. Priestor je pre svoju technickú úroveň a dispozičné možnosti vhodný najmä pre IT sektor, klientske centrá, personálne agentúry, realitné kancelárie a pod. Je vo výbornom technickom stave.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti ale obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 203 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón