logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nitra, 150 m², Novostavba ID: 1865167

Lokalita: Nitra
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 159 m2
Výmera pozemku: 580 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.10.2020
150 m2
299 000 €

Rodinný dom Hosťovce na predaj-vysnívaný domov pre Vašu rodinu

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom v Hosťovciach - vysnívaný domov pre vašu rodinu. Rozhodujete sa medzi tichou lokalitou a perfektnou dostupnosťou? Viac nemusíte!-----> Rodinný dom v Hosťovciach bude pre Vás skvelým kompromisom. Vytvorte si domov v tichej, harmonickej lokalite obce Hosťovce s dostupnosťou niekoľkých minút do mesta či na diaľnicu.
Exkluzívna ponuka novostavby 4-izbového rodinného domu sa predáva v štandarde a nachádza sa v pôvabnej obci Hosťovce. Táto veľkorysá novostavba s vlastnou garážou, záhradou so záhradným domčekom či slnečnou terasou sa pýši na rovinatom pozemku o rozlohe 580 m2. Zastavaná plocha 159 m2 poskytne dostatok priestoru celej vašej rodine. Stavba bola osadená do zástavby starších i nových rodinných domov v pokojnej štvrti. Slnečnú záhradu ocenia hlavne tí, ktorí milujú čas strávený vonku a vyvýšené záhony potešia aj záhradkárov. Pozemok bude oplotený a upravený podľa vašich predstáv. Určite vás zaujme dizajnovo upravená záhrada, ktorá lahodí oku aj duši. Novostavba spája pokojné bývanie v oddychovej lokalite s malou vzdialenosťou do Zlatých Moraviec, Topoľčianok či Nitry, ktorá je len na skok po D1. Jednoducho - ideálny domov pre mladú, dynamickú rodinku, ktorá hľadá zaslúžený oddych, ale nechce sa vzdať výhod života vo veľkomeste.

Moderná dispozícia domu
Dom je orientovaný na juhozápad, čo izbám zaručuje dostatok svetelných lúčov počas celého roka. Členov vašej rodiny určite poteší prístup na terasu, ktorý je z obývačky, kuchyne aj izieb.Tri izby, nadčasová veľkolepá kúpeľňa tvoria nočnú časť domu, ktorá je šikovne oddelená od dennej časti. Moderné riešenie v podobe veľkorysej obývačky a kuchyne vytvára vzdušný priestor. Tento pocit umocňuje aj 4 metre vysoký strop.Chladné zimné večery si môžete užiť pri krbe, ktorý má pripravené miesto v obývačke. Dom je prepracovaný do posledného detailu. V technickej časti nájdete hlavný zdroj vykurovania domu - tepelné čerpadlo Wiessman, ale aj priestor pre práčku a sušičku. Vašich hostí prekvapí už samotná vstupná chodba s dizajnovou talianskou dlažbou. Súčasťou chodby je aj samostatné WC. Na pozemku je murovaná garáž pre jedno auto a stojaca plocha pre ďalšie.
Zaujímavé informácie o dome????:
Stavba ytong 30cm+zateplenie
Okná 3 sklá pasív farba biela
Vchodové bezpečnostné dvere+vnútorné dvere
Elektronická garážová brána
Oplotenie pozemku
Drevené podlahy
Talianská dlažba+obklady+sanita
Krbová pec
Tepelné čerpadlo Wiessman + podlahové teplovodné kúrenie
Upravená záhrada + okolie domu + zvýšené záhony ako BONUS
Zážitok z bývania umocňuje kvalita novostavby
Rodinný dom na predaj v Hosťovciach uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Spája v sebe kvalitu použitých materiálov, moderné technológie, zaujímavú dispozíciu a do detailu prepracovanú architektúru s cieľom priniesť pohodový domov v modernom dome, ktorý má nízke náklady na bývanie. Viac o dome:https://martinacibulova.sk/rodinny-dom-hostovce-na-predaj-vysnivany-domov-pre-vasu-rodinu

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 580 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Martina Cibuľová s.r.o.

Martina Cibuľová s.r.o.

zobraziť telefón