logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Smolenice, 96 m², Pôvodný stav ID: 1865098

Lokalita: Smolenice
Ulica: Smolenice
Zastavaná plocha: 60 m2
Výmera pozemku: 1458 m2
Úžitková plocha: 96 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.10.2020
96 m2
120 000 €

BRANDreal – Dom na priestrannom pozemku 1484 m², Smolenice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám 3 izbový rodinný dom v obci Smolenice nachádzajúcej sa 20 km od Trnavy a 54 km od Bratislavy. Obec leží na úpätí Malých Karpát v Trnavskej kotline na konci známej Malokarpatskej vínnej cesty.

Dom bol postavený v roku 1990 na rozsiahlom rovinatom pozemku v tvare obdĺžnika s dĺžkou 118 m a šírkou 13 až 16 m, s možnosťou vjazdu na pozemok s osobným či nákladným autom.

Dispozičné riešenie domu:
PRÍZEMIE: chodbička, obývačka spojená s kuchyňou, špajza, shodisko, kúpeľňa spojená s WC
POSCHODIE: 2 izby

Na dome prebehla kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia. Boli kompetne menené plynové rozvody, ktoré sú v kúpeľni a kuchyni vedené po obvode stein. Bol menený kotol za kondenzačný zn. Protherm Gepard. Prebehla výmena radiátorov v celom dome. V izbe na poschodí je krb a v oboch izbách boli menené okná za plastové a izby boli maľované s farbou s termoregulačnými vlastnosťami. Schodý sú drevené.Na podlahe v dome je položené linoleum a pod ním je betónový poter. Odpad je riešený septikom, pričom je možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu pred domom. Dom vyžaduje dokončenie začatej rekonštrukcie budúcim vlastníkom podľa vlastných predstáv o ideálnom bývaní.

Pozemok: 1484 m²
Dom: zastavaná plocha: 60 m², úžitková plocha: 96 m²
Starý dom: zastavaná plocha 107 m²

Orientácia pozemku je na západ a východ, orientácia domu je na juh a východ.

V dome je menšia garáž so samostatným vstupom.

Na pozemku vedľa domu sa nachádza 100 ročný starý dom, pozostávajúci z 2 miestností. Jedna z nich je rekonštruovaná, obložená tatransým profilom. Objekt má pochôdznu povalu. Je tu zavedená elektrina a voda. Dom sa dá zobytniť či využiť na podnikateľské účly.

Vo veľkej záhrade za domom nájdete marhule, orech, bazu, šípky, černice či liesku.

Na konci priestranného pozemku je elektrická prípojka, čo umožňuje odčleniť časť pozemku a postaviť na ňom rodinný dom. V susedstve sa nachádza niekoľko novostavieb a vzniká tu tak nová štvrť. Prístupová cesta k pozemku je tu štrková a dá sa vojsť na pozemok autom..

Na pozemku je studňa.

V obci Smolenice nájdete poštu, potraviny, materskú a základnú školu, reštaurácie, bary a pizzérie, múzeum, kostol a v neposlednom rade Smolenický zámok obklopený lesoparkom, v ktorom sídli Slovenská akadémia vied. Svojou polohou Smolenice poskytujú široké možnosti trávenia voľného času. Napríklad turistika do okolitých vrchov – Čiernu skalu, Veterlín, Hvranicu, Záruby či hradisko Molpír, z ktorého sa ponúka nádherný výhľad na Smolenický zámok. Ďalej sa tu nachádza jaskyňa Driny či rekreačné stredisko Jahodník s možnosťou ubytovania, stravovania, kúpania, rybárčenia a jazdenia na koni.

Dohoda na cene možná!

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com
www.brandreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 458 m2
Úžitková plocha 96 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

BRANDreal

Ing. Zuzana Danyi

zobraziť telefón