logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Boliarov, 390 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1864965

Lokalita: Boliarov
Ulica: Boliarov
Výmera pozemku: 942 m2
Úžitková plocha: 390 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.10.2020
390 m2
224 000 €

Zrekonštruovaný rodinný dom v obci Boliarov, Košice - okolie (146/20)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Boliarov, vzdialený 20 min. autom od mesta Košice. Nachádza sa v tichej lokalite s rozloha rovinatého pozemku 942 m2.


Rodinný dom prešiel rekonštrukciou postupne od roku 2010 až do roku 2019. V celom dome sú plastové okná, dom je zateplený a je v ňom nainštalovaná klima. Je napojený na mestský rozvod vody, elektriny a kanalizácie. Súčasne je napojený aj na odber vody z vlastnej studne.


Rodinný dom možno využiť aj ako dvojgeneračný rodinný dom.I. nadzemné podlažie - 130 m2:  garáž, kúpeľňa so sprchovacím kútom s masážnymi tryskami a WC, izba, vstupná hala s barom, kuchyňa, kotolňa a technická miestnosť v ktorej sa nachádza kotol na tuhé palivo, tepelné čerpadlo Panasonic a zásobník na teplú vodu.  II. nadzemné podlažie - 130 m2: kúpeľňa s rohovou vaňou a WC, 2x izba, balkón, kuchyňa s novou kuchynskou linkou s umývačkou riadu, elektrickou rúrou a indukčnou varnou doskou, hala v ktorej sú umiestnené keramické kachle na tuhé palivo.III. nadzemné podlažie - 130 m2: 3x izba so vstavanými skriňami, balkón, hala, zasklenná loggia, kuchyňa a kúpelňa s WC.Nad podlažiami sa ďalej nachádza povala.Na dvore rodinného domu sa nachádza veľký altánok s kozubom a keramickou dlažbou, veľká vírivka, prístrešok pre dve autá z drevenej konštrukcie, pred domom sa nachádza ďalší altánok s detským pieskoviskom.Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom s ktorým vám radi poradíme. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 2
Výmera pozemku 942 m2
Úžitková plocha 390 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Košická realitná spoločnosť, s.r.o.

Ing. Martin Kurej

zobraziť telefón