logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Košice-Pereš, 256 m², Novostavba ID: 1864904

Lokalita: Košice-Pereš
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 237 m2
Výmera pozemku: 790 m2
Úžitková plocha: 256 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.10.2020
256 m2
345 000 €

!!! Rezervované !!! - novostavba RD, v mestskej časti Košice – Pereš

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Chcete mať dom v Košiciach, ktorý je technicky nadupaný, priestranný, s veľkým pozemkom, krásnym výhľadom, garážou a dvoma parkovacími miestami na pozemku?
Poďte so mnou si pozrieť túto nehnuteľnosť a som presvedčený, že si Vás získa.
Ing. Rudolf Dohányos licencovaný realitný maklér, Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu 5-izbového rodinného domu v Košiciach, v mestskej časti Pereš. Dom bol postavený v roku 2019 a je dokončený do stavu holodom.
Výmera pozemku, na ktorom je dom postavený je 790 m2
Zastavaná plocha – 236,60 m2
Obytná plocha – 180,66 m2
Úžitková plocha – 255,77 m2

Dispozične je rozdelený na 1. NP a 2. NP.
1. NP: zádverie, spálňa s kúpeľňou, WC, technická miestnosť, kuchyňa so špajzou a obývačka s vysokým stropom, z ktorej je možnosť vstupu na dve terasy.
Súčasťou 1. NP je garáž.
2. NP: 3 spálne, kúpeľňa, terasa, WC a chodba.

Kúrenie je zabezpečené podlahovým vykurovaním prostredníctvom tepelného čerpadla, v celom dome je príprava na rekuperáciu, v každej miestnosti a v miestnostiach smerovaných na juh je príprava na klimatizáciu.
Inžinierske siete: obecná voda, plyn, elektrina a kanalizácia.
Zhrnutie:
Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnej časti mesta Košice s kompletnou občianskou vybavenosťou. Dom je priestranný, dispozične veľmi dobre riešený a poskytuje osobný priestor každému členovi domácnosti. Spálňa na prízemí sa dá využiť aj ako pracovný priestor, prípadne ako kancelária. Francúzske okná Vám presvetlia celý dom, v nepriaznivom počasí Vám poskytnú vizuálny kontakt so záhradou. Z terasy, ktorá je priamo pri obývačke sa viete kochať výhľadmi a vychutnať si rannú kávičku, alebo pohár vínka po práci. Záhrada poskytuje potenciál, v ktorej môžete realizovať svoje predstavy, napr., vonkajší bazén, detské ihrisko, externá posilňovňa, basketbalové ihrisko, prípadne nechať voľný zatrávnený priestor s formálnou záhradou. Nezabudnite ani na vírivku.
Všetky potrebné informácie týkajúce sa predstavenej nehnuteľnosti, priebeh celého procesu predaja, ako aj obhliadku, Vám s ochotou zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Rudolf Dohányos, tel.č. 0948 784 433, dohanyos@ruvixreal.sk

Teším sa na spoluprácu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 790 m2
Úžitková plocha 256 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Ing. Rudolf Dohányos - RuVix real

Ing. Dohányos Rudolf

zobraziť telefón