logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Staré Mesto, 36 m², Pôvodný stav ID: 1864877

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: kc-078-02-36
Úžitková plocha: 36 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 24.10.2020
36 m2
396 € mesačne

DOMIOS | prenájom kancelárskeho celku (36 m2, 2. posch., 1 miestnosť, výťah, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske priestory v komplexne modernizovanej administratívnej budove so strategickou komunikačnou polohou v historickom jadre Košíc. Budova ponúka veľkú dispozičnú variabilitu kancelárskych priestorov od samostatných kancelárií po celky typu open space. Na prízemí je obchodná pasáž s obchodnými prevádzkami a veľkostne variabilným riešením obchodných priestorov, administratívne a sociálne zázemie, moderné vstupné priestory, oddychová zóna. Parkovanie pre návštevy je v bezprostrednej blízkosti budovy, nájomníci majú možnosť parkovať vo vlastnom dvore. V dosahu je zastávka MHD (autobusy, električky).

Ponúkaný priestor sa nachádza na 2. poschodí so vstupom z hlavného komunikačného priestoru. Je dostupný schodiskom alebo preskleným výťahom. Priestor má kazetový strop, LED stropné svietidlá, laminátovú plávajúcu podlahu. V budove / priestore je dostupný optický internet. Priestor je pre svoju polohu a dostupnosť vhodný na kancelárske využitie najmä pre činnosti vyžadujúce častý kontakt so zákazníkmi - poisťovacie služby, cestovné kancelárie, klientske centrá, personálne agentúry, realitné kancelárie a pod. Priestor je vo vynikajúcom technickom stave a nevyžaduje žiadne stavebné úpravy. Iba vážny záujem.

Cena nájmu: od 11,00 €/m2/mes. (vr. médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti ale obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 36 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón