logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Dargovských hrdinov, 537 m², Pôvodný stav ID: 1864834

Lokalita: Košice-Dargovských hrdinov
Ulica: op-078-537
Úžitková plocha: 537 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 24.10.2020
537 m2
5 370 € mesačne

DOMIOS | prenájom klim. obchod. priestoru (537 m2, príz., sklad, chlad. box, rampa, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kvalitné rozsiahle obchodné priestory v modernizovanom obchodnom centre s celkovou kapacitou takmer 6.000 m2 v mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov. Budova ponúka širokú veľkostnú variabilitu voľných nebytových priestorov s využitím hlavne na predaj, služby a sklady.

Ponúkané priestory s výmerou 537,00 m2 sú prístupné z obchodnej pasáže alebo majú priamy vstup z exteriéru. Modernizované priestory sú klimatizované a pozostávajú z hlavného obchodného priestoru, skladu, chladiaceho boxu, kancelárie, dennej miestnosti a 2x WC s výlevkou. V priestoroch je keramická dlažba aj vzduchotechnika. Prevádzku je možné označiť LED boxom. Priestory nevyžadujú žiadne technické úpravy a sú pripravené na užívanie. Svojou veľkosťou, dispozičným riešením a technickým zázemím sú mimoriadne vhodné na napr. predajňu potravín. Parkovanie pre nájomníkov a návštevy je na parkoviskách v bezprostrednej blízkosti budovy. Zásobovanie je možné zo zadnej strany objektu s nakladacou rampou. Pri OC je zastávka MHD (autobusy).

Cena: od 10,00 €/m2/mesiac (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke DOMIOS.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 537 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón