logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Čunovo, 1 m², Novostavba ID: 1864743

Lokalita: Bratislava-Čunovo
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.10.2020
1 m2
99 990 €

Predaj – 2-izbový byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 2-izbový nadštandardne vybavený byt s predzáhradkou v novo vybudovanej súkromnej uzavretej obytnej zóne „Rezidencia pri kompe“ pri obci Vojka nad Dunajom.
Byt má západnú orientáciu, pozostáva z dvoch miestností - obývacia izba je spojená s kuchyňou s východom na balkón a do predzáhradky a samostatná nepriechodná spálňa. Priestranná kúpeľňa je vybavená vaňou, závesným WC (Geberit), umývadlom s podskrinkou, bojlerom na ohrev teplej vody a elektrickým rebríkovým radiátorom. Veľkou výhodou je okno s výhľadom na zeleň.
V chodbe je na mieru vyrobená vstavaná skriňa so zrkadlom.
Kuchyňa je vyrobená na mieru a kompletne zariadená - chladnička, umývačka riadu, elektrická varná doska, el. rúra, mikrovlnka.
Byt má rozlohu 46,5 m2 + balkón s rozlohou 3 m2 a predzáhradka s rozlohou 56 m2
Kúrenie je v celom byte podlahové regulované v každej miestnosti, v kúpeľni je prídavný „rebríkový“ radiátor. Výroba teplej vody je z elektrického bojlera (80 l). V oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie a vo vyklápacích oknách a balkónových dverách sieťky proti hmyzu.
Byt sa predáva so zariadením a je kúpu voľný.
Lokalita
Obec Vojka nad Dunajom s bohatou minulosťou a sľubnou budúcnosťou – perla Podunajskej nížiny -sa nachádza 25 km od Bratislavy, 5 km od Šamorína a 30 km od Dunajskej stredy, je mimoriadne vyhľadávanou oblasťou pre aktívnych ľudí, keďže na nachádza v tesnej blízkosti lužných lesov, CHKO Dunajské ramená, kryštálovo čistých prírodných jazier (Šulianské a Vojčanské) vodného diela Gabčíkovo a množstvom cyklociest a vodných atrakcií. Dobrá, rýchla a bezproblémová dostupnosť do väčších miest ako Bratislava, Šamorín a Dunajská Streda. Tento obytný komplex bol vytvorený ako uzavretý areál s garanciou maximálneho súkromia, bezpečia a vysokej kvality prevedenia so zameraním na ľudí ktorí, hľadajú prímestské bývanie za dostupnú cenu.
Uvedená oblasť sa slangovo nazýva aj OSTROV a je unikátnym dielom človeka a prírody, kde ho obklopujú z jednej strany starý tok Dunaja a jej prívodné ramená a z druhej strany samotné vodné dielo Gabčíkovo. Toto unikátne územie za posledných 20 rokov ešte neprešlo veľkými zmenami ako satelity v okolí Bratislavy.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Cooper Real s.r.o

Cooper Real s.r.o

zobraziť telefón