logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 82 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1864615

Lokalita: Trenčín
Ulica: Soblahovská
Úžitková plocha: 82 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.10.2020
82 m2
109 900 €

IBA U NÁS! Priestranný 3+1, 82m2, rek., balkón, Soblahovská, Trenčín

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt s balkónom, zaujímavo prerobený na 4-izbový, vo vyhľadávanej lokalite Soblahovská v Trenčíne. Byt sa nachádza na 1. poschodí (druhom nadzemnom podlaží), má výmeru 82m2 a v r. 2009 prešiel nasledovnou rekonštrukciou - výmena elektrických rozvodov, nové omietky, znížené sadrokartónové podhľady so zapusteným bodovým osvetlením v kúpeľni a kuchyni, kuchynská linka na mieru, plastové okná, plávajúca podlaha v izbách, keramická dlažba v kuchyni, nové interiérové dvere (pôvodné zárubne), bezpečnostné vstupné dvere, murované jadro a zmena dispozície bytu z 3-izbového na 4-izbový. V byte sú zároveň vymenené zvislé rozvody (stupačky).

Vzhľadom na zmenu dispozície sú v byte urobené rozvody vody, plynu a elektriny v dvoch miestnostiach, v pôvodnej kuchyni a v novej. Teda je možné byt buď vrátiť do pôvodnej dispozície, ponechať v súčasnom stave alebo presunúť kuchyňu do samostatnej miestnosti, ktorá susedí so súčasnou kuchyňou, nakoľko medzi nimi nie je nosná priečka.

V byte je kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom spojená s WC, ktorú je potrebné renovovať.

Bytový dom je zateplený. Súčasťou bytového domu je elektrovrátnik. Bytový dom sa nachádza v príjemnom prostredí plnom zelene a v pešej dostupnosti do centra. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (nemocnica, obchodné stredisko Družba, škôlka, škola, MHD, pošta a iné).

Byt sa predáva bez zariadenia.

Mesačné náklady sú cca 170€ pre 4 osoby + 50€ elektrina. K bytu patrí murovaná pivnica o výmere cca 2m2.

K bytu nie je vytvorený energetický certifikát.

Byt je k dispozícii dohodou.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 82 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

AstonReal s.r.o.

Dipl. Oec. Xénia Halbarth - Trenčín

zobraziť telefón