logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Láb, 144 m², Novostavba ID: 1864537

Lokalita: Láb
Ulica: Topoľová
Zastavaná plocha: 144 m2
Výmera pozemku: 600 m2
Celková plocha: 144 m2
Úžitková plocha: 144 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.10.2020
144 m2
201 999 €

NOVINKA - Predaj novostavby 4 izb. RD bungalov na 600 m2 pozemku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RENAMI Vám exkluzívne predstavuje na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom typu bungalov, ktorý sa nachádza v obci Láb neďaleko okresného mesta Malacky v novo vybudovanej štvrti novostavieb.Pozemok: 600 m2 – rovinatý pravidelného tvaru 

Zastavaná plocha: 144 m2  ( 12m x 12m ) 

Druh: 4 izbový dom

Počet izieb: 4

Parkovanie: pred domom 2 autá + na pozemku 

Internet a TV: áno

Voda: áno

Kanalizácia: áno

Elektrika: áno Novostavba rodinného domu je postavená z tehly, strecha je väzníková do tvaru ihlanu so škridlovou krytinou, okná plastové s izolačným trojsklom, vchodové dvere plastové. Vykurovanie v dome je podlahové s ohrevom vody plynovým kotlom, v obývacej miestnosti je príprava na krb, alebo krbové kachle. Napojenie na kompletné inžinierske siete a to obecný vodovod, plyn, elektrinu a kanalizáciu. Pred domom sú vyhradené 2 parkovacie miesta s prístupom na pozemok, resp. možnosťou na dvore postaviť garáž, nakoľko výmera pozemku nám to veľkoryso poskytuje.  Dom bude dokončený v štádiu holodom do 12 / 2020, aktuálne, ako je vidieť, je hrubá stavba pred dokončením, pod strechou – krov + škridla, okna, elektro inštalácia a podlahové kúrenie, odpady, odvodové rúry dažďovej vody, predpríprava na klimatizáciu a alarm, pripravené na vyliatie podláh a potery. Nasledovať budú v interiéry omietky a povrchové úpravy stien, sadrokartónové stropy, izolácia strechy, zateplenie 16 cm polystyrénom až po fasádu. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU :

Dom pozostáva zo vstupnej haly, troch nepriechodných izieb, obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou, dvoch kúpeľní z toho jedna spolu s wc , druhá je samostatná s oddelenou toaletou, komorou a technickej miestnosti.LOKALITA :

Obec Láb patri k najdynamickejšie sa rozvíjajúcim obciam na Záhorí. Je vzdialená len 25 km od Bratislavy s vynikajúcim napojením na diaľnicu D2 a 10 km od Malaciek, kde sa nachádza široké spektrum ďalších možností. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Novopostavená materská škola, zrekonštruovaná základná škola, zdravotne stredisko, lekáreň, pošta, futbalové ihrisko, multifunkčne ihrisko, obchody, čerpacia stanica, reštaurácie. Obec je svojou polohou zasadená v kľudnej oblasti obklopená borovicovými lesmi a jazerami, kde je možné využiť voľný čas prechádzkami, alebo výletmi na bicykloch. Okolie obce Láb, Malaciek a Lozorna ponúka veľa pracovných príležitostí v blízkych priemyselných parkoch a tiež veľmi dobrú dostupnosť diaľnicou D2 autom do Bratislavy – 30 minút. Rovnaký čas k hraniciam s Českom alebo Rakúskom. Vyhľadávaná a kľudná lokalita vo veľmi peknom prostredí s okolitou prírodou na bývanie pre rodiny s dobrou dostupnosťou do mesta. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.Video obhliadka priamo z nehnuteľnosti na linku : https://youtu.be/oMmfB-ywOtECENA: 201 999 € vrátane kompletného realitného, právneho a hypotekárneho servisu   VÝHODY :kompletná občianska vybavenosť, blízko okresné mesto Malacky, bezprostredná blízkosť prírody, dom z poctivej tehly , kompletný projekt + dokumentácia,Kontakt:

RENAMI s.r.o.

patrik.grof@renami.sk

0915 737 389ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA :

PORADENSKÝ SERVIS:

- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového

produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami) OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:

- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď) PRÁVNY SERVIS:

- právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, 

- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných

zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie

Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctvaZaplatíme za Vás:

- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností,- hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne

účely. Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie.

COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej

kancelárie Renami s.r.o..


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 144 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Renami

Patrik Gróf

zobraziť telefón