logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Moravany nad Váhom, 73.19 m², Vo výstavbe ID: 1863939

Lokalita: Moravany nad Váhom
Ulica: Jarná
Úžitková plocha: 73.19 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.10.2020
73,2 m2
115 820 €

REZIDENCIA JARNÁ II. etapa - Moravany nad Váhom, 3-izbový byt na prízemí s pozemkom 50m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na prízemí s pozemkom (záhradou) o rozlohe 50m2 v novostavbe bytového domu v srdci obce Moravany nad Váhom, na rohu ulíc Jarná a Piešťanská. Úžitková plocha bytu je 73,19 m2.

Dispozícia bytu je uvedená v priloženom podoryse.

Bytový dom má 3 nadzemné podlažia, na prízemí sa nachádzajú dva byty s pozemkom plus spoločný priestor. Vo vedľajšej polyfunkčnej budove sa nachádzajú veľké potraviny PT. Na 2. a 3. NP sa nachádza spolu 6 bytov, z toho 4x 3-izbový a 2x 2-izbový byt. Na priľahlom pozemku je dostatočný počet vyhradených parkovacích miest pre rezidentov, cena za parkovacie miesto je 5 000 € (nie je zarátaná v cene bytu).

Vykurovanie je elektrické podlahové, termostat je v každej miestnosti. Zdrojom TÚV je elektrický prietokový ohrievač, v kúpeľni je elektrický rebríkový radiátor.

Okná sú plastové PROWIN, 5-komorové s izolačným 2-sklom, vrátane žalúzií, vonkajšie a vnútorné parapety sú mramorové.

Vstupné dvere sú bezpečnostné, protipožiarne – SECURITY. Interiérové dvere sú podľa vlastného výberu, v cene sú zárubne i kovanie.

Podlahy sú laminátové v izbách, v kúpeľni a WC je keramický obklad a keramická dlažba. V kúpeľni je na výber sprchový kút alebo vaňa.

V byte je štrukturovaná kabeláž, internet Lombard a vrátnik.

Kolaudácia je plánovaná na : 07/2021

V cene bytu je zahnuté dokončenie do štandardu v rozsahu: vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere vrátane zárubní a kovania, plastové okná a balkónové dvere vrátane žalúzií, keramické obklady a dlažba v kúpeľni a WC, plávajúca laminátová podlaha v obytných miestnostiach, sanita (2x umývadlo a WC Geberit), sprchový kút alebo vaňa, batérie, el. rebríkový radiátor v kúpeľni, termostat v každej miestnosti, vrátnik, predpríprava na klimatizáciu.

Pomôžeme Vám pri výbere štandardu, nie sme obmedzení dvomi – tromi možnosťami, máme k dispozícii pestrú paletu rôznych druhov. Naši odborníci Vám pripravia profesionálnu vizualizáciu kúpeľne a interiéru a poradia s výberom materiálov. Všetko zladíme podľa Vašich predstáv.

Financovanie vieme riešiť s individuálnym prístupom, hypoúver a dofinancovanie Vám ušijeme na mieru.

Všetky otázky Vám radi zodpovieme.

TEŠÍM SA NA STRETNUTIE A SPOLUPRÁCU.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 73,2 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

GARGO REALITY

Urminský Peter

zobraziť telefón