logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Podunajské Biskupice, 730 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1863783

Lokalita: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Orenburská
Zastavaná plocha: 270 m2
Pivničná plocha: 115 m2
Výmera pozemku: 1006 m2
Úžitková plocha: 730 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2020
730 m2
819 000 €

Hľadáte kombináciu bývania a úplne oddeleného podnikania v jednom objekte? ONLINE obhliadka po dohode

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Veľkorysý rodinný dom a polyfunkčný 3-podlažný objekt s úplne oddelenými vstupmi

Tento polyfunkčný objekt, ktorý sa skladá z rodinného domu a samostatných firemných priestorov, sa nachádza v Podunajských Biskupiciach, v tichej lokalite Orenburskej ulici s nádherným pozemkom, kde nájdete vzrastlé stromy, krásny vonkajší bazén s protiprúdom, vináreň, vonkajší krb s pecou na pečenie a samostatný domček, v ktorom sa nachádza fitness a telocvičňa.

Informácie o polyfunkčnom dome:

• pozemok o celkovej výmere 1006 m2
• zastavaná plocha domu 270 m2
• úžitková plocha objektu 730 m2
• KOLAUDÁCIA 04/2000
• Energetický certifikát B
• dve dvojgaráže a 6 parkovacích plôch
• polyfunkčný objekt pozostávajúci z rodinného domu, 2 samostatné bytové jednotky a kancelárskych a skladových priestorov v suteréne objektu
• vonkajší bazén s protiprúdom
• samostatné drobné stavby - vináreň, fitness, vonkajší krb s pecou na pečenie a údiarňou
• vykurovanie je zabezpečené dvomi kotlami umiestnenými v samostatnej miestnosti s protipožiarnymi dverami
Trojpodlažný polyfunkčný objekt pozostávajúci z rodinného dom (2 samostatné bytové jednotky) a kancelárskych a skladových priestorov o celkovej úžitkovej ploche 730 m2 sa nachádza v tichom prostredí rodinných domov v Bratislave v časti Podunajské Biskupice v jednosmernej ulici na pozemku o celkovej výmere 1006 m2. Táto atypicky riešená stavba pozostáva z architektonicky moderne riešených kancelárskych a skladových priestorov, situovaných v objekte tak, aby nebolo narušené súkromie v dvoch samostatných bytových jednotkách a na záhrade, ktoré sú v architektonickom kontraste účelovo smerovanému k pocitovému rozlíšeniu užívateľa - práca - domov.
Polyfunkčný objekt je svojim jedinečným priestorovým a architektonickým ponímaním určený pre klientov, ktorí hľadajú bývanie a pracovné prostredie v jednom.
Bývanie v priestrannom rodinnom dome s krásnou, kamenným múrom uzatvorenou záhradou s odrastenými drevinami, vyhrievaným bazénom s protiprúdom, záhradným krbom, vinárňou v podzemí, fitnes priestorom – všetko poskytuje dostatok súkromia a pohodlia na trávenie spoločných chvíľ s rodinou a priateľmi. V interiéri obytnej časti nehnuteľnosti sú použité kvalitné materiály ako kameň – spišský travertín, talianska gresová dlažba, drevo, kov v podobe jedinečných kúskov umeleckého kováčstva, pričom celý nábytok je atypický, vyrobený na mieru. Rodinný dom je úplne oddelený od kancelárskych častí polyfunkčného domu.
Kancelárske a skladové priestory sú vybavené protišmykovou keramickou dlažbou a sú situované na prízemí a prvom poschodí prednej časti nehnuteľnosti smerom do ulice. Kancelárie sú plne vybavené nábytkom na mieru, sociálnym zázemím a klimatizáciou. Sklad sa nachádza v suterénnej časti nehnuteľnosti a je prepojený s dvoj-garážou nákladným výťahom. Je vybavený stabilným, kovovým policovým systémom, chladiacim boxom s rozmermi 3x4m a toaletou.
Polyfunkčný objekt spĺňa všetky technické súčasnosti na kvalitu a bezpečnosť. Nehnuteľnosť má energetický certifikát B, 7 zónový bezpečnostný systém napojený na súkromnú strážnu službu, okná na prízemí zabezpečené fóliou proti rozbitiu alebo nerezovými mrežami a všetky vstupy do jej jednotlivých častí majú bezpečnostné dvere.
Záhrada je vybavená automatickým zavlažovacím systémom a osvetlením. Pred objektom je parkovisko pre 6 áut.

Objekt je širokospektrálne využiteľný a vhodný najmä pre farmaceutické zastúpenie, poskytovateľov zdravotných služieb, rehabilitácii, fitness, prípadne aj komunitné vyučovacie zariadenie, advokátska kancelária, poradenské či finančné služby.

Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať.
Certifikovaná realitná maklérka Natália Šultysová natalia@realitnamaklerka.sk

Ďakujem, že nekopírujete moje texty a fotky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet terás 1
Výmera pozemku 1 006 m2
Úžitková plocha 730 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

Realitná maklérka, s.r.o.

Natália Šultysová

zobraziť telefón