logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Fiľakovo, 448 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1863777

Lokalita: Fiľakovo
Ulica: 1. mája
Úžitková plocha: 448 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2020
448 m2
72 900 €

****ZNÍŽENÁ CENA **** 2 DOMY ZA CENU JEDNÉHO V CENTRE FIĽAKOVA NA PREDAJ !!!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ID:006-12-ANO. Ponúkame Vám na predaj 2 domy za cenu jedného v centre Fiľakova! Jedná sa o 9- izbový dvojgeneračný priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými vchodmi a dvomi orientačnými číslami domu. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 922 m2 v tichej a krásnej ulici plnej zelene. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Na pozemku sú zavedené všetky inžinierske siete. Dom má jedno podlažie, veľmi zdravý a suchý suterén, ktorý je vybavený oknami, rozsiahly pozemok, záhradu, dreváreň, kôlňu a dve garáže, z toho jedna podpivničená, ktorá sa využíva momentálne ako dielňa a druhá je samostatná, na dvore stojaca garáž. Strecha domu je pokrytá kvalitným hrubým, poctivo falcovaným plechom s dlhou životnosťou. Úžitková plocha domu je 448m2. Dom je síce veľmi zdravý, suchý a po menších úpravách okamžite obývateľný, no pre náročnejších záujemcov si vyžaduje rekonštrukciu, čo je aj určitým pozitívom, keďže nový majiteľ má možnosť upraviť si ho a zariadiť podľa vlastných predstáv.
DISPOZÍCIA DOMU 1:
Vyvýšené poschodie: vstupná chodba, ktorá tvorí schodiskovú časť, široká chodba vediaca do priestrannej a svetlej obývačky s krbovými kachľami a provizórne oddeleným pracovným/oddychovým kútikom, ktorý je tiež presvetlený menším oknom. Na chodbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a umývadlom so skrinkou, ďalej sa prechádza do priestrannej svetlej kuchyne s výhľadom na ulicu. Podlahy vo všetkých izbách tvoria parkety, v ostatných miestnostiach tvorí podlahy kombinácia dlažby, korku, PVC a betónu.
Poschodie: pri výstupe na poschodie sa ponúka vstup do študentskej izby a na širokú chodbu vediacu do priestrannej a svetlej spálne s výhľadom do záhrady. Na chodbe sa nachádza samostatne stojaca toaleta a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a bojlerom.
Suterén: betónovými schodmi sa dostaneme do suterénu domu, kde sa nachádzajú tri miestnosti a domy sú vzájomne priechodné, teda suterén je prepojený a k dispozícii sú takisto betónové schody vediace do vyvýšeného poschodia druhého domu.
DISPOZÍCIA DOMU 2:
Dom je dispozične rovnaký s DOMOM 1, len je zrkadlovo otočený, nachádza sa v ňom o 1 izbu viac, na celom dome sú osadené plastové okná s parapetami a sú namontované nové odkvapové rúry.
Suterén: betónovými schodmi sa dostaneme do suterénu domu, kde sa nachádza technická miestnosť, uskladňovacia miestnosť, garáž s východom do zadného dvora domu, ktorej súčasťou je aj malá miestnosť na odkladanie náradia. Táto garáž je momentálne využívaná ako stolárska dielňa.
Daná nehnuteľnosť ponúka okrem možnosti komfortného bývania aj neobmedzené možnosti využitia či na komerčné alebo investičné účely z hľadiska perspektívy. Tiež sa ponúka možnosť predaja jednej polovice plnohodnotného domu, dokonca by bol veľmi vhodný aj na prevádzkovanie penziónu vzhľadom na to, že v blízkosti sa nachádza okrem iného turistická atrakcia Fiľakovský hrad, ktorý je lákadlom mnohých návštevníkov z celého Slovenska alebo blízkeho Maďarska.

CENA : 72900 Eur

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 448 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Anna Ondrišová

zobraziť telefón