logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Brodské, 100 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1863604

Lokalita: Brodské
Ulica: ...
Výmera pozemku: 432 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2020
100 m2
Cena na vyžiadanie

Rodinný dom v Brodskom, okr. Skalica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

NOVINKA!! Ponúkame na predaj útulný a udržiavaný rodinný dom v Brodskom, na pozemku o výmere 432 m2. Je vhodný na trvalé bývanie ako aj víkendové pobyty na Záhorí.


V rámci rekonštrukcie boli urobené nové rozvody elektriny, osadené plastové okná s vonkajšími žalúziami a plastové vchodové dvere, podlahy sú kombináciou dlažby a laminátu.


Dispozične sa skladá zo vstupnej haly, priestrannej kuchyne, 3 izieb, komory so vstupom na povalu a kúpelne s WC. Do domu sa vstupuje cez pekné drevené podbránie, ktoré slúži ako prístrešok pre auto. Za domom je záhrada  s menšou hospodárskou budovou. K dispozícii je tiež studňa. Odporúčam ohliadku.


Dom bude voľný od marca 2021.


Cena u makléra.


V Brodskom je veľmi dobrá občianska vybavenosť ( škola, škôlka, reštaurácia, obchody, polícia, pošta ) a súčasne možnosť relaxu a rekreácie, v blízkosti je rieka Morava, rekreačná oblasť Adamov, cyklotrasa a nádherné borovicové lesy. Strategická poloha pri hraničných priechodoch do Čiech a Rakúska a diaľnici Bratislava - Praha. 


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944519095 alebo na e-maile: veronikaparadeiserova@maxareality.sk. ID ponuky: 24238

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 432 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Maxareality

Ing. Veronika Paradeiserová

zobraziť telefón