logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Staré Mesto, 32 m², Pôvodný stav ID: 1863592

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: kc-175-00-31
Úžitková plocha: 32 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.10.2020
32 m2
380,6 € mesačne

DOMIOS | prenájom klimatiz. kancelárie (31,79 m2, prízemie, nábytok, WC, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívny objekt v širšom centre mesta ležiaci v kľudnej štvrti s výbornou komunikačnou dostupnosťou. Ide o komplexne a na vysokej úrovni zrekonštruovaný dom v uličnej zástavbe. Pre svoju polohu a rozsah a kvalitu modernizácie budovy je ideálnym miestom na zriadenie sídla stredne veľkej spoločnosti, právnických kancelárií, ... Objekt má na kancelárske účely využiteľné 3 podlažia a suterén s technickými a spoločenskými priestormi. Na vlastnom priľahlom pozemku je parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete a je vo vynikajúcom technickom stave. Pri bežnej údržbe je ihneď užívaniaschopný.

Ponúkaný priestor sa nachádza na vyvýšenom prízemí, pozostáva z jednej priestrannej klimatizovanej kancelárie vybavenej audiovizuálnou technikou doteraz slúžiacej ako zasadačka / meetingovka. V dosahu kancelárie sú WC. Priestory sa prenajímajú ako celok, v prípade potreby aj s nábytkom. Užívanie / prenájom audiovizuálnej konferenčnej techniky bude v prípade požiadavky záujemcu predmetom individuálnych rokovaní. Uprednostňuje sa dlhodobý nájom. Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 380,58 €/mes. (vrátane médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti ale obhliadku kontaktujte:
Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 32 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón