logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Láb, 150 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1863379

Lokalita: Láb
Ulica: Ignáca Juračku
Zastavaná plocha: 88 m2
Výmera pozemku: 341 m2
Celková plocha: 150 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2020
150 m2
79 900 €

NOVÁ CENA - Rozostavaný 2 podlažný rodinný dom obec Láb okr. Malacky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RENAMI s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný rozostavaný rodinný dom v centre obce Láb na Záhorí. Dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek, predmetom predaja je jedna z nich, ktorá je nafotená a zachytená vo videu. Je v štádiu, ako je vidieť čiže nie je k okamžitému nasťahovaniu. Na pozemok o výmere 341 m2 je bezproblémový prístup autami cez na mieru robenú kovanú bránu s elektrickým pohonom. Vjazd je tiež možný po prispôsobení z oboch strán. Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu (220V /380V)  a plyn. Na pozemku je umiestnená studňa. Odpad je vedený do septiku s prístupom z ulice.Dispozícia domu - Prízemie pozostáva z 3 miestností a to vstupná hala, ktorou sa vchádza do domu, cez kuchyňu s jedálenským kútom do nepriechodnej obývačky s orientáciou okien do ulice. V kuchyni sa nachádzajú nové krbové kachle vyvedené do nového komína. Z kuchyne je výstup dočasnými drevenými schodmi do podkrovnej časti domu. Podkrovie je pripravené na dokončenie podľa vlastných predstáv a rozdelenia izieb. Pozostáva z 2 priestranných miestností, možnosť vytvoriť tretiu izbu rozdelením. V podkroví sú strešné okná, zánovné plastové okná, ktoré dodávajú dostatok svetla nakoľko sú s orientáciou na juh. Na dome bola urobená nová strecha, použitá bola betónová krytina Bramac. K domu je kompletná dokumentácia, projekt prestavby a všetky povolenia. Obec Láb disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v obci je niekoľko potravín, reštaurácie, kaviarne, pošta, v dosahu  nákupné centrá, možnosti na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  Autom do 10 minút sa nachádza okresné mesto Malacky.Vyhľadávaná lokalita v peknom prostredí na bývanie pre rodiny s dobrou dostupnosťou. Dom sa predáva v stave ako je, cena je 79 900 € ku ktorému bude pripočítaná odmena realitnej kancelárii za poskytnutý právny a realitný servis pri prevode nehnuteľnosti vo výške 3%   Orientačný prepočet najvýhodnejšej hypotéky od 262€ / mes. splátka pri úroku 0,79% p.a. bez poistenia s 3 ročným obdobím fixácie. Samozrejmosťou je zvýhodnené poistenie nehnuteľnosti so 45% zľavou z poistného počas trvania platnosti poistnej zmluvy. K hypotéke je možnosť dobrať aj prostriedky na dokončenie a na zariadenie do obývateľnej podoby. ŠTANDARD, KTORÝ ZÍSKATE V CENE:PORADENSKÝ SERVIS:

- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atd) PRÁVNY SERVIS:

- právne poradenstvo

- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, PlnomocenstievZaplatíme za Vás:

- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

RENAMI s.r.o.Maklér : Patrik GrófTel : 0915 737 389 E-mail: patrik.grof@renami.skSpoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie SR.

COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 341 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Renami

Patrik Gróf

zobraziť telefón