logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Staré Mesto, 119 m², Pôvodný stav ID: 1863151

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: kc-175-115
Úžitková plocha: 119 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.10.2020
119 m2
1 273,8 € mesačne

DOMIOS | prenájom kancel. celku (118,62 m2, 4 kancelárie, sklad, kuch., WC, rampa, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívny objekt v širšom centre mesta ležiaci v kľudnej štvrti s výbornou komunikačnou dostupnosťou. Ide o komplexne a na vysokej úrovni zrekonštruovaný dom v uličnej zástavbe. Pre svoju polohu a rozsah a kvalitu modernizácie budovy je ideálnym miestom na zriadenie sídla stredne veľkej spoločnosti, právnických kancelárií, ... Objekt má na kancelárske účely využiteľné 3 podlažia a suterén s technickými a spoločenskými priestormi. Na vlastnom priľahlom pozemku je parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete a je vo vynikajúcom technickom stave. Pri bežnej údržbe je ihneď užívaniaschopný.

Ponúkaný priestor sa nachádza na vyvýšenom prízemí, pozostáva zo 4 väčších kancelárií a menšieho skladového priestoru ( 11,43 m2) s východom na malú rampu. V prípade potreby / dohody je možné uvedené priestory oddeliť a vytvoriť samostatný vstup zo vstupného vestibulu. Taktiež je uvedené priestory možné spojiť s klimatizovanou zasadačkou (+ 27,01 m2, spolu so sociálnym zázemím cca 158,00). V priestoroch je možné vytvoriť kuchynský kútik. Priestory sa prenajímajú sa ako celok, v prípade potreby aj s nábytkom. Uprednostňuje sa dlhodobý nájom. Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 1.273,76 €/mes. (vrátane médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 119 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón