logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vyšná Boca, 514 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1863116

Lokalita: Vyšná Boca
Ulica: Vyšná Boca
Úžitková plocha: 514 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.10.2020
514 m2
Cena na vyžiadanie

PONÚKAME PENZIÓN S CHATOU ZA CENU RODINNÉHO DOMU VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE LIPTOVA !

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EXKLUZÍVNE LEN V TUreality PONUKA PENZIÓNU (ROD. DOMU) V LUKRATÍVNEJ LOKALITE NIŽNÁ BOCA !

___SKOPÍRUJTE SI NASLEDUJÚCI ODKAZ, VLOŽETE DO PREHLIADAČA A POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU:

___-- O D K A Z --> https://my.matterport.com/show/?m=TTvJZCcRVqN <-- O D K A Z --


___Kompletne zrekonštruovaný, zariadený penzión na pozemku s celkovou výmerou 514 m2 a zastavanou plochou cca 170 m2, sa predáva so zariadením (podľa dohody).

___ + SÚČASŤOU JE CHATA S ALTÁNKOM + PRIESTOR NA PARKOVANIE !!!

___Ponúkame aj možnosť predaja samostatného penziónu s pozemkom 514m2 (bez chaty s altánkom a parkovacími miestami len za 159.000,-)

___Stavbu s pozemkom je možné využívať, ako rodinný dom alebo penzión. Súčasťou stavby je podpivničená časť cca 8 m2 a pôjd. Záhrada s výmerou 192 m2 je zo západnej strany ohraničená horským potokom Bocianka.

___Stavba je murovaná, strecha z pozinkovaného plechu s dvoma komínmi. Okná plastové. Interiér - hladké omietky, dlažby, plávajúce podlahy. Nová elektroinštalácia.

___ Prvé nadzemné podlažie je z časti určené na účely malej reštaurácie s kuchyňou, barom a sociálnymi zariadeniami prístupnej cez samostatný vchod z ulice. V rovnakom podlaží je jeden apartmán pozostávajúci z dvoch veľkých miestností s pavlačou, šatníka a soc. zariadenia.
Privátny vstup je orientovaný zo severnej strany cez zádverie so schodiskom do obytnej časti 2. nadzemného podlažia. Zo zádveria vedie aj chodba popri sklade cez kuchyňu s barom do reštauracie a apartmánu.
Druhé nadzemné podlažie spĺňa funkciu 4-izbového bytu s tromi izbami, kuchyňou, kúpelňou s wc a obývacou izbou. Z podesty schodiska je na 2. nadzemnom podlaží ďaľšie samostatné WC.

___V chate pred penziónom je možné ubytovávať a využívať altánok na posedenie.

___IS: Vodovod + studňa zvedená z lesa, ČOV (plánovaná obecná kanalizácia do vybudovanej obecnej čističky), elekrina 3x230V, kúrenie - elektrické priamovýhrevné vykurovacie konvektory, lokálne krbové pece + kachle na pevné palivo. TÚV: el. bojlere

___ Cena penziónu s chatou a pozemkom na parkovanie je 199.000,- €

___ Z hľadiska polohy sa penzión nachádza približne v strede malej obce, pri hlavnej komunikácii. Nižná a Vyšná Boca patria medzi najvyhľadávanejšie lokality, pre vysnívanú chalupu, chatu, rekreačný dom, penzión. Pôvodne banské obce s pestrou históriou prísne zachovávajú svoj pôvodný vzhľad s drevenými chalúpkami, ktoré pripomínajú tvrdý život pôvodných obyvateľov v týchto drsných horských podmienkach, kde pokrývka snehu ešte nedávno dosahovala aj niekoľko metrov. Okolitá panenská príroda ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, zberu húb, relaxu a v zimnom období hlavne lyžovačky v strediskách Vyšná Boca - Barbora a Čertovica. Pár kilometrov od Južnej strany Chopku, kde sa vyveziete na vrchol a máte k dispozícii celé stredisko Jasnú- Nízke Tatry. Jedná sa o celkovo veľmi tichú lokalitu, obklopenú kopcami.

___Poskytneme kompletný právny a finančný servis, bezplatnú vinkuláciu, poradenstvo. *** PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI ZABEZPEČUJE MAKLÉR: ROBERT BELLA 0905 501 679, bella@tureality.sk ***

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 514 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

TUreality s.r.o.

Robert Bella

zobraziť telefón