logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Staré Mesto, 39 m², Pôvodný stav ID: 1862945

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: kc-175-01-39
Úžitková plocha: 39 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.10.2020
39 m2
514,7 € mesačne

DOMIOS | prenájom klimatiz. kancel. celku (39,26 m2, 1. posch., 2 kancelárie, WC, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | REALITNÉ RIEŠENIA NA MIERU - špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívny objekt v širšom centre mesta ležiaci v kľudnej štvrti s výbornou komunikačnou dostupnosťou. Ide o komplexne a na vysokej úrovni zrekonštruovaný dom v uličnej zástavbe. Pre svoju polohu a rozsah a kvalitu modernizácie budovy je ideálnym miestom na zriadenie sídla stredne veľkej spoločnosti, právnických kancelárií, ... Objekt má na kancelárske účely využiteľné 3 podlažia a suterén s technickými a spoločenskými priestormi. Na vlastnom priľahlom pozemku je parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete a je vo vynikajúcom technickom stave. Pri bežnej údržbe je ihneď užívaniaschopný.

Ponúkaný priestor pozostáva z 2 klimatizovaných kancelárií a WC a nachádza sa na 1. poschodí. Podlažie je prístupné centrálnym schodiskom. Prenajíma sa ako celok, v prípade potreby aj s nábytkom. Uprednostňuje sa dlhodobý nájom. Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 514,73 €/mes. (vrátane médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 39 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón