logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nenince, 137 m², Pôvodný stav ID: 1862695

Lokalita: Nenince
Ulica: Hlavná
Zastavaná plocha: 117 m2
Výmera pozemku: 700 m2
Úžitková plocha: 137 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 28.10.2019
137 m2
19 000 €

Slnečný rodinný dom v Neninciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne vám ponúkame prízemný rodinný dom v dobovej architektúre (post. 1956) na peknom rovnom pozemku s priamym vstupom z hlavnej cesty. Nachádza sa tu kuchyňa s komorou, kúpeľňa s WC a 3 obytné miestnosti, z toho jedna je priechodná so vstupom do ďalšej izby, ale aj do kúpeľne a do chodby. 1 izba má samostatný vchod z chodby. Vykurovanie v dome je ústredné elektrické, pričom elektrický kotol je umiestnený v chodbe vo vstavanej skrini. Elektrické rozvody sú na 220/380 V. Ohrev teplej vody je zabezpečovaný elektrickým bojlerom. Ako zdroj vody je momentálne využívaná vlastná studňa a odpady sú odvádzané do žumpy, avšak verejný vodovod a kanalizácia sú dostupné pri dome. Okná na dome sú drevené dvojité, dvere sú tiež drevené presklené. Celý dom je krásne slnečný, nakoľko presklená veranda a aj vstup do domu je orientovaná JZ. Fasáda domu je omietnutá brizolitom. Strecha je valbová a pokrytá pálenými škridlami. Na dvore sa nachádza garáž bez súp. čísla vo výmere 20 m2. Vstupná brána je drevená dvojitá, strecha je rovná a pokrytá lepenkou IPA. Na dvore za domom sa nachádza hospodársky prístrešok na chov zvierat. Orientácia domu je V/Z.
Dom je vhodný na trvalé pohodové bývanie, ale aj na chalupárčenie. Poskytuje dostatočné súkromie. Nehnuteľnosti sú k dispozícii okamžite. V obci sa nachádzajú lekári, pošta, obchody, reštaurácie, základná aj materská škola. Veľký Krtíš je vzdialený 17 km, Slovenské Ďarmoty 8 km na hraničný prechod s Maďarskom. Za obcou cca 3 km vzdialený je rybník s nádhernou scenériou a s dobrou prístupovou cestou využívanou často na cykloturistiku.
Poskytneme vám komplet servis – poradenstvo, príprava dokladov, katastrálne konanie, zabezpečenie znaleckého posudku pre potreby úveru, prípadne aj geometrického plánu, ponúkneme najlepší spôsob financovania kúpy vami vybraných nehnuteľností, prehlásenie všetkých energií, daňové priznanie k dani z nehnuteľností v nasledujúcom roku. Ponúkame vám naše viac ako 15 ročné skúsenosti na realitnom trhu.

Rozmery pozemku: 35 x 20 m
Výmera pozemku: 700 m2
Zastavaná plocha 117 m2 dom + 20 m2 garáž
Obytná plocha: 59 m2

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 700 m2
Úžitková plocha 137 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

SOCHA REALITY s.r.o.

Mgr. Soňa Chamulová

zobraziť telefón