logo reality.sme.sk

Chata, Skalica, 4499 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1862551

Lokalita: Skalica
Ulica: Vysoké pole
Výmera pozemku: 4499 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.11.2020
0 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj vinohradnícky dom s pozemkom a vinicou v Skalici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • Ponúkame na predaj vinohradnícky dom s pivnicou, vinicou, pôdou na pestovanie a sadom v Skalici. Vinohradnícky dom sa nachádza v časti Vysoké pole a disponuje obytným prízemím a obytným podkrovím s povalou. Je murovaný so sedlovou strechou s komínom, vykurovanie riešené kachľami na drevo, zavedená elektrina. V pivnici sa nachádza klenbený sklep určený na uskladnenie vína. Na prízemí je situovaná vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť, v ktorej sú kachle, a pracovná miestnosť (prešovňa). Zo vstupnej chodby je vstup do obytného podkrovia. Priestor podkrovia je rozdelený na tri obytné časti so vstupom na balkón s krásnym výhľadom na mesto Skalica. Za domom sa nachádza kryté posedenie s krbom, ako aj suché WC.

Vinohrad má cca 270 hláv, prevažne frankovky, časť pozemku je orná pôda na sadenie a v poslednej časti je vysadený ovocný sad, v ktorom sú orechy a slivky. Pozemok je zo zadnej strany oplotený s bránou a prístupová cesta je aj z tejto časti. Celkový rozmer pozemku je 4.499 m2, šírka predstavuje 8 m a dĺžka 660 m.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Pôvodná cena: 71.800 €

Cena po zľave: 65.000 €

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti.

Kontakt: Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 4 499 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Bc. Lukáš Pochylý

zobraziť telefón