logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Pezinok, 52 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1862468

Lokalita: Pezinok
Ulica: Za Hradbami
Pivničná plocha: 6.12 m2
Úžitková plocha: 52 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2020
52 m2
123 500 €

2 - izbový byt Pezinok – Centrum

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

2 - izbový byt Pezinok – Centrum

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výmerou 52 m2 v bezprostrednej blízkosti centra mesta Pezinok v novo-zrekonštruovanom bytom dome na ulici Za hradbami. Byt je situovaný na 2 nadzemnom podlaží so severo-južnou orientáciou. Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou bytu, je orientovaná na južnú stranu a je prepojená s loggiou o výmere 4 m2. Spálňa je orientovaná na sever.

Byt bol úplne zrekonštruovaný z pôvodného stavu vrátane inštalácií všetkých sietí, okien, omietok, vykurovacích telies, kúpeľne a toalety. Je úplne zariadený nábytkom, v chodbe a v kuchyni je položená keramická dlažba, v obývacej izbe laminátové parkety a v spálni je drevená dubová podlaha. Interérové dvere sú laminátové, obložkové s novými zárubňami a v byte je aj nový prietokový ohrievač teplej vody.

Na vstupe do bytového domu boli osadené nové vstupné dvere s magnetickým zámkom, celý dom je zateplený a všetky loggie boli vynovené skleneným zábradlím a dlažbou. V pivničných priestoroch domu sa nachádza veľká komora ku bytu s oknom a s výmerou 6,12 m2, ako aj spoločná miestnosť pre kočíky a bicykle. Celková úžitková plocha je 52 m2 byt, 4 m2 loggia a 6,12 m2 pivnica, t.j. spolu 62,12 m2.

LOKALITA: Ulica „Za hradbami“ je obytná zóna vzdialená 250 metrov od centra mesta Pezinok prevažne so štvorpodlažnou zástavbou a výraznou zeleňou. Väčšina bytových
domov v tejto lokalite prešla v poslednom čase rekonštrukciou. Priamo v lokalite sa nachádza materská škola, veľké ihriská, v blízkosti je základná škola Fándlyho (500 metrov) a v rámci mesta je to veľmi tichá a priestranná lokalita na bývanie.

VYHOTOVENIE DOMU: bytový dom je vyhotovený ako tehlová stavba, vnútorné priečky sú tehlové s vápenno-cementovými omietkami. Celý bytový dom je zateplený (r.2019) aj vrátane pivničných stropov.

CENA BYTU : 123.500,- Eur

KONTAKT NA PREDAJCU: 0903 750 650, Ing. Ivan Milko, Karpatský ateliér, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 52 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Karpatský ateliér, s.r.o.

Karpatský ateliér, s.r.o.

zobraziť telefón