logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Fony, 120 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1862442

Lokalita: Fony
Ulica: Kossuth utca
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 1837 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2020
120 m2
45 900 €

GEMINIBROKER vo FONY ponúka krásny dom s nádherným výhľadom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER ponúka krásny dom s nádherným výhľadom v obci FONY. Tento rodinný dom bol postavený v tichej uličke  na pozemku s rozlohou 1837m2 s nádherným výhľadom. Zastavaná plocha dvojpodlažného domu je cca 100m2. Na prízemí sa nachádza chodba,  priestranná kuchyňa, špajza, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a umývadlom, obývačka s nádhernom kachlovou pecou a spálňa s knihovnicou. Na poschocí sa nachádzajú 3 izby a zakrytá terasa - zimná záhrada, kde je možnosť vybudovania kúpeľne. K domu patrí aj garáž, dreváreň, dielňa a kotol. Na krásnom pozemku sa nachádza veľa rôznych ovocných stromov a prístup na pozemok je z oboch strán. V dome je napojený na vodu, elektrinu a žumpu. Plyn a kanalizácia v obci nie je. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a tiež kachlami. Dom je vhodný na celoročné bývanie. Sedlová strecha.Strešná krytina: eternit. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.


Cena 45 900 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 1 837 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Garáž

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón