logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bózsva, 120 m², Pôvodný stav ID: 1862399

Lokalita: Bózsva
Ulica: Lonyai ut
Zastavaná plocha: 150 m2
Výmera pozemku: 2231 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2020
120 m2
15 400 €

GEMINIBROKER ponúka rodinný dom na nádhernom pozemku v obci Bózsva s novou strechou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER ponúka rodinný dom na nádhernom pozemku v obci Bózsva s novou strechou. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa na nádhernom rovinatom pozemku o rozlohe 2231m2 v prvej polovici minulého storočia. Rodinný dom má kvalitnú novú strechu. Na pozemku sú všetky inžinierske siete a je pripravený na dokončenie podľa vlastných predstáv. Na túto nehnuteľnosť je vypracovaný projekt, kde by sa nehuteľnosť využívala na turizmus.   Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.


Cena 15 400 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 231 m2
Úžitková plocha 120 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón