logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kraľovany, 250 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1862164

Lokalita: Kraľovany
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 150 m2
Výmera pozemku: 764 m2
Úžitková plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2020
250 m2
199 990 €

Na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom, Kraľovany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

FatraReal ponúka na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom s pekne upraveným pozemkom, nachádzajúci sa v obci Kraľovany, ktorá je dôležitým, hlavne železničným dopravným uzlom v smere Bratislava - Košice a severom Slovenska (Oravou) smerom na Poľsko.

Nehnuteľnosť je situovaná v strede obce na rovinatom slnečnom pozemku s prístupom k domu a ku garáži priamo z ulice a zároveň aj z opačnej strany pozemku cez prístrešok na auto a záhradu.

Samostatne stojaci murovaný rodinný dom so sedlovou strechou a samostatnou garážou je postavený na oplotenom pozemku o ploche 914 m2.

Popis rodinného domu:

Na prízemí sa nachádza veranda, menšia vstupná hala, chodba s preskleným schodiskom smerom na 1. poschodie a do suterénu, kúpeľňa so sprchou a s WC, samostatné WC, kuchyňa s jedálenskou časťou, pracovňa, spálňa a obývačka so vstupom na terasu.

V suteréne sa nachádza chodba aj so samostatným vstupom z exteriéru, miestnosť so saunou, vaňou a s kuchynskou časťou, samostatné WC, kotolňa s elektrickým kotlom a aj kotlom na pevné palivo, dielnička, skladík a pivnica.
Na 1. poschodí sa nachádzajú dve obytné miestnosti a vchod do podkrovia.

Perfektne zrekonštruovaná a zateplená nehnuteľnosť, kde sa nešetrilo na kvalitných materiáloch, sa predáva kompletne vybavená, tak ako je zdokumentované na fotografiách.

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť ďalšie fotografie v HD-kvalite.

Cena, ktorá zahŕňa kompletný realitný servis a umožní Vám stať sa novým majiteľom tejto výnimočnej nehnuteľnosti je 199 990 €.

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne pri obhliadke nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 764 m2
Úžitková plocha 250 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

INTERSORS, s.r.o.

INTERSORS, s.r.o.

zobraziť telefón