logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Zamarovce, 310 m², Pôvodný stav ID: 1862136

Lokalita: Zamarovce
Ulica: zamarovce
Výmera pozemku: 1560 m2
Úžitková plocha: 310 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.10.2020
310 m2
335 000 €

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Zamarovce.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Zamarovce. Veľký dvojpodlažný päťizbový tehlový dom postavený na veľkorysom pozemku s výmerou 1560 m2 bol postavený v r. 2005. Priestranný dom má obytnú plochu cca 310 m2.


Na prvom podlaží sa nachádza garáž, vstupná hala, chodba, obrovská obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľňa s WC, WC, terasa z obývacej izby, detská izba, pracovňa, posilňovňa. Kuchyňa je kompletne zariadená vstavanými spotrebičmi. Funkčné kachle. 


Druhé podlažie pozostáva z  chodby, kúpeľne s WC, troch izieb, spálne so šatníkom, druhej kúpeľne, šatníka. Veľký prekrytý balkón zo spálne.


Obvodový plášť domu je z klasických materiálov (tehla), kúrenie je podlahové ohrievané kotlom na pelety podporené krbom v obývacej izbe, dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane obecnej kanalizácie a vodovodu, naviac možnosť čerpať vodu zo studne.


V celom dome sú plávajúce podlahy drevené kombinované s keramickou dlažbou. Drevené zárubne a interiérové dvere, všetko vyhotovené z masívneho dreva. V podkrovnom podlaží je úložný priestor.  K dispozícii je taktiež malá pivnca.


Možnosť parkovania 2 áut pri dome + ďalších 2 v garáži.


Pozemok upravený a udržiavaný. V zadnej časti záhradný domček, sauna, vínna pivnica.  Veľmi vkusne osadený drevinami a okrasnými rastlinami.


Dom je vhodný aj ako dvojgeneračný pre dve rodiny alebo pre početnejšiu rodinu. V obci je kompletná občianska vybavenosť, dostupnosť do centra mesta Trenčín je cca 5 min autom.  Ponuka domu je za cenu 335 000,- Eur.


 Cena 335 000 €

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet terás 1
Výmera pozemku 1 560 m2
Úžitková plocha 310 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

K&B Partners, s.r.o.

Matej Marcinek

zobraziť telefón