logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Miloslavov, 236 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1861100

Lokalita: Miloslavov
Ulica: Hlavná
Výmera pozemku: 700 m2
Úžitková plocha: 236 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
236 m2
190 000 €

Dom s dvoj-garážou, podkrovným 2-izbovým bytom a rozľahlým suterénom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Jedná sa o netradičnú stavbu, vzhľadom evokujúcu rodinný dom. Ten tvorí v prízemí dvojgaráž s priestranným suterénom a nadstavbou s celkovou výmerou 236 m2. Stavbu zveľaďuje okolitá zeleň s výmerou 700 m2, vínna pivnica so stálou teplotou 12 až 18℃, skalka s vodopádom ústiaca do jazierka s cirkuláciou vody.

Dvojgaráž s nadstavbou ponúka nezávislé, samostatným vchodom disponujúce, bývanie v 2-izbovom byte. Na prízemí je predsieň, z ktorej sa schodiskom dostávame na poschodie, do dennej časti bytu. Tú tvorí obývačka s kuchyňou, hygienickou časťou a samostatnou spálňou s výstupom na balkón.
Dvojgaráž je rozdelená do niekoľkých častí, tvoria ju dve parkovacie miesta, pripravovaná letná kuchyňa, za ktorou sa nachádza plynový kotol a hygienické zázemie. Stavba je podpivničená a poskytuje 90 m2 plochy pre realizáciu, či už pre podnikateľské alebo rekreačné účely.

Exteriér tohto komplexu uzatvára udržiavaná záhrada s parkom, s vybudovaným závlahovým systémom, jazierkom so skalkou, vínnou pivnicou, v ktorej sa nachádza vlastný zdroj pitnej vody pre dom a záhradu. Na pozemku sa nachádza niekoľko vzácnych drevín. Dokončujú sa práce v exteriéri – dlažby, ríny, nádvoria a trávniky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 700 m2
Úžitková plocha 236 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

United Professionals s.r.o.

Veronika Némethová - Reality&Design

zobraziť telefón