logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Košice-Šebastovce, 300 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1860827

Lokalita: Košice-Šebastovce
Ulica: .
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
300 m2
260 000 €

Rodinný dom Košice Šebastovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na základe exkluzívnej zmluvy ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný, dvojgeneračný, samostatne stojaci rodinný dom na veľkom pozemku o rozlohe 1 698 m 2 v tichej, zastavanej mestskej časti Košice IV - Šebastovce.

Zastavaná plocha: 142 m2
Úžitková plocha: cca 300 m2

Dostupnosť do centra Košíc- MHD č.12.

Rodinný dom je prístupný po asfaltovej ceste a parkovanie je možné v dvoch garážach patriacich k domu, ako aj pred domom, prípadne vo dvore.

Jedná sa o dvojpodlažný, tehlový RD, celý podpivničený, skolaudovaný s prideleným súpisným číslom, bez tiarch. Dom je v osobnom vlastníctve s možnosťou čerpať stavebné sporenie alebo hypotekárny úver.

Pred cca 5 rokmi prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa zateplenie, novú fasádu, strechu, hydroizoláciu, výmenu okien a vstupných dverí. Interiér domu je v pôvodnom, ale veľmi slušnom a zachovalom stave, čo umožňuje zrekonštruovať si ho podľa vlastných predstáv a potrieb. Do domu sú privedené všetky IS, plyn, elektrika, kanalizácia, vodovod, bonus - vlastná studňa napojená na WC a kúpeľňu.

Na oboch podlažiach je samostatná bytová jednotka, tzn. 3 izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa a WC. Balkóny sú situované na južnú stranu do záhrady, priestranná terasa je orientovaná na východ.

V prípade záujmu je možné vytvoriť dva samostatné byty, určené pre záujemcov, ktorí vyžadujú vlastné súkromie so samostatným vstupom.

Výmera tohto RD s veľkorysými rozmermi umožňuje tento priestor využiť aj pre účely podnikania z domu, napr. kancelárie, ordináciu, či rôzne iné podnikateľské aktivity, kedy je tiež výhodou oddelenie spodného priestoru na podnikanie od obytnej plochy na podlaží, ako aj bezproblémové parkovanie.

Nehnuteľnosť je tiež možné predať ako 2 samostatné byty - 3 izbové s vlastnou garážou a pozemkom. Cena jedného bytu 130 000 Eur.

Dom je kúpou ihneď voľný.

Kontakt:
Viera Chudá - 0918 549 747
Realitná spoločnosť EUROREAL Plus – 0905 615 908

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom realitnej spoločnosti Euroreal Plus Košice.

Cena: 260 000 €
Pri vážnom záujme a rýchlom jednaní, dohoda možná.

V cene je zahrnutá provízia realitnej spoločnosti, kompletný právny servis a finančné poradenstvo externým nezávislým finančným sprostredkovateľom.

Ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke eurorealplus.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Realitná spoločnosť EUROREAL Plus s.r.o.

RS Euroreal Plus - Vierka Chudá

zobraziť telefón