logo reality.sme.sk

Obchodné, Ružomberok, 1 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1860816

Lokalita: Ružomberok
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
1 m2
55 000 €

Na predaj čiast. zrekonštr. komerčné priestory, Ružomberok

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

FatraReal ponúka na predaj zaujímavé, čiastočne zrekonštruované obchodné priestory v širšom centre mesta Ružomberok - mestská časť Polík.

Priestory o celkovej ploche 52,75 m2 sa nachádzajú na prízemí zateplenej budovy, s bezbariérovým vstupom priamo z ulice. Sú rozdelené na obchodnú časť a sklad s toaletou.

Dominantou priestorov je veľká presvetlená dvojdielna výkladová plocha, ktorej príjemnú atmosféru dokresľuje západné slnko.

Veľkou výhodou priestorov je výborná dostupnosť a parkovanie autom priamo pred objektom.

Výklady, vstupné dvere a okno v sklade sú vybavené dvojitým zasklením s plastovými rámami. Podlaha je pokrytá lešteným betónom; v klientskej zóne je na ňom položená laminátová plávajúca podlaha. Zrekonštruované ústredné kúrenie, napojené na mestské diaľkové vykurovanie, je s vlastným samostatným meraním, nezávislým na bytovom dome. Vlastné meranie je aj na odber elektrickej elektriny. Súčasťou vybavenia je aj internetová prípojka.

Priestory, hoci sú situované priamo na prízemí, pôsobia príjemne a sucho, nakoľko sú podpivničené už nevyužívanou bývalou kotolňou budovy v ktorej sa nachádzajú.

Komerčné priestory sú vhodné pre menšiu prevádzku, obchod, sídlo firmy, agentúru, salón, alebo kanceláriu, ktorá nepotrebuje byť v absolútnom centre mesta, ale naopak chce využiť výbornú polohu s ideálnou dostupnosťou pre klientov na pešo, alebo aj mobilných, s výbornými parkovacími možnosťami, či už priamo pred budovou, alebo v blízkom okolí.

V prípade potreby, je možné obchodnú časť priestorov jednoducho rozdeliť priečkou na dve samostatné miestnosti.

Cena, ktorá zahŕňa kompletný realitný servis a umožní Vám stať sa novým majiteľom týchto lukratívnych obchodných priestorov je 55 000,-- €.

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne pri obhliadke priestorov. V prípade záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

INTERSORS, s.r.o.

INTERSORS, s.r.o.

zobraziť telefón