logo reality.sme.sk

Iný objekt, Komárno, Kompletná rekonštrukcia ID: 1860675

Lokalita: Komárno
Ulica: nezadaná
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.10.2018
0 m2
Cena dohodou

NA PREDAJ: POLYFUNKČNÁ BUDOVA, POHOSTINSTVO, FITNESS, KOZMETIKA...

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť, polyfunkčnú budovu v center Komárna. Budova má dve nadzemné podlažia, na prízemí sa nachádza zabehnuté a prosperujúce pohostinstvo so zastrešenou terasou, kuchynka, a sociálne miestnosti, ďalej štyri obchodné jednotky (pedikúra, kaderníctvo, kozmetika, záložňa), dve kancelárske priestory a sklad. Na poschodí sa nachádza NOVÝ FITNESS CENTRUM s priestrannou terasou, šatník a sociálne priestory.
Celá budova prešla kompletnou rekonštrukciou: budova má novú strechu, nová fasáda, okná a vchodové dvere sú kvalitné drevené. Pohostinstvo / PUB ako aj FITNESS CENTRUM je plne zariadené, je v plnej prevádzke a so stálou klientelou.
Budova je výborne viditeľná a dostupná.
Odporúčame pre možnosť okamžitého pokračovania podnikania.

CENA: na požiadanie v RK

Naša realitná kancelária Vám poskytne kvalitné realitné služby - individuálny a seriózny prístup ku klientom, profesionálne spracovanie Vašej ponuky, bezplatná inzercia na najsledovanejších realitných portáloch, aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu, na mieru šité kúpne zmluvy autorizované právníkom, v neposlednom rade pomoc pri odovzdávaní nehnuteľnosti.

Kontaktné údaje

HOME CENTER s.r.o.

Csaba ŐSZI

zobraziť telefón