logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 160 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1860625

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Františkánske nám.
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 20.10.2020
160 m2
1 300 € mesačne

Unikátny 4 izb. byt 160m s dvomi terasami, Františkánske nám., absolútne centrum, jedinečný výhľad

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

====
Prenájom unikátneho 4 izb. apartmánu typu mezonet 160m2 v jednom z prvých meštianskych domov na území mesta v exkluzívnej lokalite Starého Mesta na Františkánskom námestí.
====
Výmera podlahovej plochy bytu je cca 160m2, byt je situovaný na 3/3 posch. Byt má dve štýlové TERASY, na každom podlaží jednu, dve kúpeľne s wc + hosťovské wc. Apartmán pozostáva z dennej časti situovanej na prízemí a oddychovej/nočnej časti so spálňami a herňou/pracovňou na poschodí...... okná bytu sú situované na dve strany s jedinečným panoramatickým výhľadom na dominanty Starého mesta, Dóm sv. Martina, Hrad, kostol Františkánov....
====
Apartmán sa nachádza v pamiatkovo chránenej historickej budove po kompletnej rekonštrukcii fasády a vnútorných priestorov. Interiér bytu je prevedený v jedinečnom historizujúcom štýle so zachovanými pôvodnými dobovými stavebnými prvkami - originálny fragment nástennej kamennej výzdoby z konca 16. storočia, pôvodné drevené stropné trámy a podlahy s intarzovanými parketami..... Dobovému štýlu interiéru zodpovedá aj zariadenie resp. nábytok v koloniálnom štýle, dobové svietidlá vyrobené na zákazku, štuková výzdoba stien, zábradlie na schodišti z dielne umeleckého kováča ap.
====
Parkovanie je možné v mestských podzemných garážach "Uršulínky" - Garáž CENTRUM cca 150m od vchodu do domu v cene cca 110,- €/mesiac.
====
V okolí domu je nadštandardná občianska vybavenosť typická pre historické zóny miest: kaviarničky, reštaurácie s letnými terasami, vinárne, značkové predajne, galérie, múzeá, divadlá, pešia promenáda ap.
====
Apartmán je k prenájmu ihneď voľný, je vhodný k prenájmu pre náročného klienta, ktorý preferuje originálne bývanie a "genius loci", nie je vhodný pre rodiny s veľmi malými deťmi ( v dome nie je výťah).
====
Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend.
tel: 0905 450 900, 0905 100 105,
e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk
====
© Text, obrázky a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Počet terás 1
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 3

Kontaktné údaje

IVMO-real s.r.o.

IVMO-real s.r.o.

zobraziť telefón