logo reality.sme.sk

Obchodné, Malacky, 450 m², Novostavba ID: 1860605

Lokalita: Malacky
Ulica: Pezinská
Úžitková plocha: 450 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 24.11.2020
450 m2
5 400 € mesačne

Obchodné priestory pre Váš biznis v Sun Zóne v Malackách

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ak chcete byť v centre obchodu v Malackách, prenájom obchodného priestoru v Sun Zóne je tá správna voľba pre váš biznis.

V ponuke na prenájom sú 4 obchodné priestory každý vo veľkosti 450 m2. Je možné sa dohodnúť na dispozičných úpravách podľa požiadaviek klienta. Všetky priestory majú individuálny vstup priamo z parkoviska, ale tiež vstup zo zadnej časti budovy pre zamestnancov a dodávateľov. Novovybudované parkovisko so 160 parkovacími miestami zabezpečí dostatok priestoru pre všetkých vašich zákazníkov. Sun Zóna sa nachádza v priestore medzi záhradným centrom Slnečnica a Tescom. V blízkosti sa tiež nachádza OC Malavia a NEO Zóna. Výhodou je veľmi dobrá dostupnosť autom, ale aj využitím MHD.
V objekte sú stropy vo výške 4m, čo zabezpečuje možnosť vybudovať kanceláriu s výhľadom na priestory obchodu na vyvýšenom druhom poschodí. Súčasťou týchto priestorov je klimatizácia, elektrické vykurovanie. Pre lepšiu reguláciu vzduchu a možnosť vetrania sú súčasťou elektricky otvárateľné svetlíky. V objekte je samozrejmosťou sociálne zariadenie, kancelária, internet a kamerový systém.
Cena mesačného nájmu je 5400€/mes. + DPH. V cene sú zarátané poplatky za energie a internet.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 450 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOKIAN s.r.o.

Bc. Kristína Dobrocká

zobraziť telefón