logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Levice, 65 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1860597

Lokalita: Levice
Ulica: Perecká
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.10.2020
65 m2
61 990 €

Na predaj veľký 2 izbový byt 65m2 s balkónom na Pereckej ulici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rozmerný 2 izbový byt o rozlohe 65,58 m² na 6. poschodí sedemposchodového bytového domu s výťahom v Leviciach na Pereckej 31.

Byt sa skladá z veľkej vstupnej chodby, kúpeľne, oddelenej toalety, kuchyne s balkónom a čo je veľké plus, že hneď pri kuchyni sa nachádza aj špajza.

Ďalej sa v byte nachádzajú dve veľké izby, z ktorých je jedna predelená priečkou na dve.

Tento byt má rozumne riešenú dispozíciu, kde je precízne využitý každý meter štvorcový a z veľkého 2 izbového bytu máte razom malý trojizbový.

Samotný byt je v pôvodnom stave, nájdete v ňom pôvodnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Podlahy a steny sú tak isto pôvodné. V celom byte sú plastové okná.

Ak sa rozhodnete tento byt prerobiť, kúpeľňa v byte je umakartová, čo vám dáva veľmi dobrý základ pri jej zväčšovaní.

Veľkým pozitívom tohto bytu je jeho praktickosť a priestrannosť. Poskytuje veľa úložného priestoru - spomínaná vstavaná skriňa na chodbe, veľká skriňa v spálni a špajza hneď pri kuchyni.

Ak by vám bolo málo úložného priestoru, tak k bytu prislúcha aj pivnica a balkón priamo z kuchyne.

Mimochodom, ak máte radi výhľad a radi sa pozeráte na Levice a okolie z pohodlia svojho domova, tak v tomto byte si určite prídete na svoje, pretože z balkóna si ho môžete vychutnávať.

Príjemný vzhľad bytového domu, ktorý prešiel vkusnou a užitočnou rekonštrukciou, je jeho ďalším plusom. Rekonštrukcia bytového domu zahŕňa zateplenie, kompletnú izoláciu strechy a kompletnú výmenu stupačiek v byte.

Ešte jedna výhoda bytového domu je, že okolo seba nemá žiadnu hlavnú cestu, takže pod oknami vás nebude vyrušovať hluk áut.

Na ulici Perecká 31, kde sa byt nachádza, nájdete všetko potrebné pre každodenné bývanie. Byt sa nachádza na sídlisku Rybníkúy, kde nákupy, školy, škôlky, poštu, kostol, pumpu, posilňovňu a kaviarne máte do 5 minút pešo.

Auto si môžete zaparkovať hneď pod oknami bytového domu.

Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho financovať aj hypotekárnym úverom.

Ak sa vám tento veľký 2 izbový byt s balkónom páčil, tak hneď teraz si dohodnite obhliadku na tel. čísle 0915 055 571 alebo ak chcete, pokojne mi napíšte email na marekkusy@mojrealitak.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 6

Kontaktné údaje

Správne Bývanie

Marek Kusý

zobraziť telefón